Nekadašnja francuska teniserka Mario Bartoli smatra da su organizaotri US Opena i Rolan Garosa u velikim problemima.
Jedan od predloga je da se ove sezone mečevi u muškoj konkurenciji na Grend slemovima igraju na dva dobijena seta.

Bartoli smatra da bi to bilo pogubno.
– Znam da tako neće biti na Rolan Garosu. I to je opravdano. Zamislite da prvi nosilac u prvom kolu gubi 7:6, 7:6. Šta onda, odjednom vam niko nije ostao u žrebu – zapitala se Bartoli.
Imajući u vidu da će Rodžer Federer sigurno propustiti turnir u Njujorku, US Open bi lako mogao da ostane bez najvećih zvezda.
– Zamislite da ste organizator US Opena. Novak Đoković će igrati, a Rafael Nadal odluči da ne dođe. Već se zna da Rodžer Federer ne igra. Jedini vrhunski igrač je, dakle, Novak i zamislite da on ispadne u prvoj rundi od jakog servera u dva tajbrejka – rekla je Bartoli.
Podsećamo, planirano je da US Open počne 31. avgusta.



Neca
Cuj ovo da ispadne u prvom kolu hahahah koliko nas podcenjuju strasnooo…..
Jelena
Pisu se neka nova pravila treba svi da se prilagode
Neca
Nole ne ispada u prvom kolu😆
Peca
Ima jos dobrih tenisera,svakako…
Kiki
To.se desiti nece tako da necemo ni da mislimo o tome 🙂
M.
Pa ako je najbolji onda nikom ne bi trebalo da smeta na 2 dobijena seta zar ne?
Flaki
Moraju da se promene pravila zbog svega sto se desava sa koronom..