"Zamislite da Đoković ispadne u prvom kolu, ko onda da privuče pažnju?"

Nekadašnja francuska teniserka Mario Bartoli smatra da su organizaotri US Opena i Rolan Garosa u velikim problemima.

Jedan od predloga je da se ove sezone mečevi u muškoj konkurenciji na Grend slemovima igraju na dva dobijena seta.

Ова слика има празан alt атрибут; име њене датотеке је Marion-Bartoli.jpg
Bartoli smatra da su organizaotori US Opena u velikom problemu (FOTO: Dennis Grombkowski/Getty Images)

Bartoli smatra da bi to bilo pogubno.

– Znam da tako neće biti na Rolan Garosu. I to je opravdano. Zamislite da prvi nosilac u prvom kolu gubi 7:6, 7:6. Šta onda, odjednom vam niko nije ostao u žrebu – zapitala se Bartoli.

Imajući u vidu da će Rodžer Federer sigurno propustiti turnir u Njujorku, US Open bi lako mogao da ostane bez najvećih zvezda.

– Zamislite da ste organizator US Opena. Novak Đoković će igrati, a Rafael Nadal odluči da ne dođe. Već se zna da Rodžer Federer ne igra. Jedini vrhunski igrač je, dakle, Novak i zamislite da on ispadne u prvoj rundi od jakog servera u dva tajbrejka – rekla je Bartoli.

Podsećamo, planirano je da US Open počne 31. avgusta.

MAREJ O US OPENU: Bićemo prestrašeni

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MERIDIAN PODKAST: Analiza Super lige Srbije i novih igrača večitih rivala

7 Komentara

    Cuj ovo da ispadne u prvom kolu hahahah koliko nas podcenjuju strasnooo…..

    Pisu se neka nova pravila treba svi da se prilagode

    To.se desiti nece tako da necemo ni da mislimo o tome 🙂

    Pa ako je najbolji onda nikom ne bi trebalo da smeta na 2 dobijena seta zar ne?

    Moraju da se promene pravila zbog svega sto se desava sa koronom..

Postavi odgovor