Američki plejmejker Hasani Gravet novi je košarkaš MZT-a.
Kako je saopštio makedonski klub, Gravet je potpisao jednogodišnji ugovor.
Amerikanac je u avgustu prošle godine potpisao ugovor sa Orlandom Medžikom, ali za njih nije zaigrao, već je prebačen u filijalu tog tima u Dži ligi Lejklend Medžik.
Tamo je prosečno beležio 11,7 poena, 4,1 skok i 3,4 asistencije po utakmici. Skopski klub ističe da su “njegova glavna oružja brzina, agresivnost, odličan pregled igre i šut za tri poena”.
Hasani Gravet je drugo strano pojačanje MZT Skoplje, nakon što je ugovor produžio krilni centar Femi Oludžobi, koji je u tim makedonskog šampiona i ABA 2 ligaša došao u februaru.



Flaki
Nece im ni on mnogo pomoci.
Peki
Realno odlično pojačanje za njih.
Nikola
odlicno pojacanje !
M.
ABA2 Liga nikad jača
Mina
Fenomenalan kosarkas,tek ce pokazati kvalitet…
Nemanja
Kako su njega pokupili svaka im čast
Masa
Dobar plej, buce opako pojacanje za Makedonce.
Novica
Mzt zeli Aba 1 sledece sezone