VELIKO POJAČANJE ZA MZT: Stigao američki plejmejker

Američki plejmejker Hasani Gravet novi je košarkaš MZT-a.

Kako je saopštio makedonski klub, Gravet je potpisao jednogodišnji ugovor.

Amerikanac je u avgustu prošle godine potpisao ugovor sa Orlandom Medžikom, ali za njih nije zaigrao, već je prebačen u filijalu tog tima u Dži ligi Lejklend Medžik.

Tamo je prosečno beležio 11,7 poena, 4,1 skok i 3,4 asistencije po utakmici. Skopski klub ističe da su “njegova glavna oružja brzina, agresivnost, odličan pregled igre i šut za tri poena”.

Hasani Gravet je drugo strano pojačanje MZT Skoplje, nakon što je ugovor produžio krilni centar Femi Oludžobi, koji je u tim makedonskog šampiona i ABA 2 ligaša došao u februaru.

KRAJ SARADNJE Australijanac nije više igrač Žalgirisa!

MeridianSport PODKAST #07 LingLong Superliga (analiza prvog kola, Crvena Zvezda i Partizan)

8 Komentara

    Fenomenalan kosarkas,tek ce pokazati kvalitet…

    Kako su njega pokupili svaka im čast

    Dobar plej, buce opako pojacanje za Makedonce.

Postavi odgovor