Legendarni srpski košarkaš Vlade Divac napustio je funkciju generalnog menadžera Sakramenta i pred Kingsima je novo razdoblje.
Ko posle Divca? Šta dalje?

Za vreme mandata nekadašnjeg NBA asa, Kingsi nisu uspeli da izbore plasman u plej-of. Čekaju Kingsi taj plej-of punih 14 godina.
Hoće li im u ostvarenju cilja pomoći novi genralni menadžer, koji još uvek nije imenovan?
Iako je prvobitno bilo priče da će tu ulogu preuzeti Džo Dumars, to ipak neće biti slučaj.
Dumars će raditi kao vršilac dužnosti generalnog menadžera i biće potpredsednik košarkaških operacija.
Sada su se pojavila i potencijalna imena za mesto generalnog menadžera.
To su: Brent Beri (potpredsednik košarkaških operacija San Antonio Sparsa), Bobi Vebster (generalni menadžer Toronto Reptorsa), Skot Peri (generalni menadžer Njujork Niksa), Majk Zeren (asistent generalnog menadžera Boston Seltiksa), Adam Sajmon (asistent generalnog menadžera Majami Hita) i Trent Reden (asistent generalnog menadžera Los Anđeles Klipersa).
Podsećamo, uz Divca, Kingse je napustio i njegov asistent Predrag Stojaković.



Sasa55
Pa verovatno ko sledeci dodje uradice nesto bolje
Cane
Otpustili Divca, dobrovoljno otišao Peđa Stojaković, Nemanja Bjelica takođe više nege biti deo te priče, a ni Bogdan Bogdanović čini mi se još dugo jer čim dečko dobije bolju ponudu otići će i on
Mile
gore ne moze, nazalost 🙂
Pavlovicc.
Kao da su bili nešto dobri pa se pitamo kako posle njih… Samo kad su videli ovon divcu leđa…
Teemo
Nisu morali Divca da otpuste,mada verujem da je to samo zato sto ne mogu da mu oproste Luku Doncica
Poppy
Mnogo mi je zao sto su ga otpustili
Poppy
Nema Divac zamenu
Anci3
Svako ce biti bolji od njega. On nista nije uradio i dobro je sto su ga oterali
Flaki
Divac je 0 sportski radnik.
n3cke
Brent Beri ili Adam Sajmon definitivno
Igi
Šteta odlaze svi naši legendarni asovi iz Sakramenta