Trener Mančester junajteda Ole Gunar Solšer nada se pobedi protiv Bašakšehira u meču četvrtog kola Grupe H Lige šampiona.
Da podsetimo Bašakšehir je pobedio Mančester junajted 2:1 u Istanbulu i tako upisao prvu pobedu u Ligi šampiona u istoriji kluba.
–Biće nam potrebno najmanje deset bodova da prođemo dalje, ako ne čak i 12. Ući ćemo u meč sa željom da pobedimo naravno, ali i da pobedimo uz dobru igru. Mečevi nam se nižu jedan za drugim veoma brzo. Od samog početka bila je ideja da što pre dođemo do tih deset bodova u grupi, ali poraz u prošlom kolu nam otežava posao – rekao je Solšer.
Solšer neće moći da računa na Luka Šoa, Fila Džonsa i Džesija Lingarda. Junajted je prvi u grupi sa šest bodova iz tri meča.
SVE VEĆE ŠANSE ZA NIKOLIĆA Ljorente van stroja
OBAVEZNO POGLEDAJTE:AFC WIMBLEDON | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #30



Naum
Neočekivano je Mančester izgubio prethodnu utakmicu, mislim da će večeras dominirati na svom terenu u suprotnom Solšeru se ne piše dobro
Familija0
Ma pregazice ih samo tako!Sve sto bude ispod 4 razlike za Mancester bice dobro!
El matador
Najbolje da ne pobedite ove luzere,nije mi jasno kako ste izgubili tamo od njih,smesna ekipa!
Maras!!!
Kako da savladaju kad imaju odbranu cirkus!Onakve golove ne primaju ni omladinci kakve oni golove primaju!
Teemo
Verujem da ce ih veoma lako savladati, Junajted je mnogo kvalitetniji klub
Poppy
Junajted je siguran pobednik u ovom mecu