Bajern u problemima sa povredama pred dva važna meča

Jeste Bajern Minhen juče pobedio Štutgart sa 3:1, ali bi šampion Evrope sigurno menjao ta tri boda za bolje stanje sa povredama igrača.

Naime, tokom utakmice su se povredila čak tri fudbalera. Najpre Džerom Boateng i Lukas Ernandez, da bi se pred kraj susreta sa Štutgartom na bol u mišiću požalio i Korentan Toliso koji je bio zamenjen.

– Još ništa ne znamo definitivno, igrači će morati na detaljne preglede, posle čega ćemo znati nešto više od stepenu povreda – rekao je Hansi Flik.

GettyImages 1273361490
Flik ima velikih problema sa povređenim igračima (PHOTO: Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images)

Osim njih trojice, Bajern od ranije ne može da računa na Jozuu Kimiha, Alfonsa Dejvisa, dok je Nikolas Zule tek izašao iz povrede.

A Bajern očekuje izuzetno težak raspored u narednom periodu. Najpre sledi gostovanje Atletiko Madridu u Ligi šampiona u utorak, a potom i derbi Bundeslige sa Lajpcigom.

Videćemo i kom sastavu će Bajern da nastupi na ta dva bitna meča…

Junajted krade Milanu igrača i to bez obeštećenja

OBAVEZNO POGLEDAJTE: AFC WIMBLEDON | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #30

11 Komentara

    Ne mogu povrede da ih zaobiđu kad je ovaj ludački tempo nametnut ali srediće njih doktori

    Oni su obezbedili plasman u nakaut fazu Lige Sampiona tako da sa Atletikom mogu da igraju rastereceno, a protiv Lajpciga su veliki favoriti Lajpcig je preslab za Bajern i da izadje sa drugom postavom

    I sa ovim povredjenim igracima Bajern vazi za velikog favorita na oba meca, tako da se nadam da ce ovo resiti u svoju korist

    Ne sumnjam u Bajern i Flika.. Mislim da ce moci da igraju na vrhunskom nivou i bez ovih igraca.

    Upravo tako, jaci su od obe ekipe da igraju sa drugom postavom

    Oporavice se oni do nokaut faze! Imaju prostora za poraz

    Oni su obezbedili prolaz u nakaut fazu fali im matematicki jedan bod za prolaz

    Trebali su na vreme da odmaraju igrace da ne bi doslo do ovoga

    Nisu ozbiljne povrede, mada i nisu toliko bitni igraci da ne mogu bez njih

    nije u ligi sampiona bitan mec nu malo,vec su obezbedili plasman u nokaut fazu,e sto se tice Bundes lige tu jeste bitan mec,jel docekuju Lajpcig,direktnog konkurenta za prvo mesto,ako oni imaju uopste konkurente

    Ma oni su konkurentni svakako, prolaze svakako u nakaut fazu. A i dobijaju ova dva meca sigurno

Postavi odgovor