Fudbaleri Čukaričkog odigrali su sjajnu utakmicu protiv Vojvodine (3:3), a heroj je bio Stefan Čolović, koji je “Brđanima” doneo bod u poslednjim trenucima meča.
On je uputio “bombu” sa nekih 15 metara i doneo izjednačenje Čukaričkom.
Kako i sam kaže, pronašao je jedino mesto gde bi lopta mogla da prođe.
– Lepo sam ispratio akciju, izvukao se prema drugoj stativi, ka ivici šesnaesterca, osetio sam da bi lopta mogla tu da dođe. Kad se to već dogodilo, gledao sam da što jače pogodim okvir gola, ali da ne šutnem visoko. Svi igrači oba tima, računajući i našeg golmana, bili su u šesnaestrecu Vojvodine. Čini mi se da je lopta samo tamo mogla da prođe – rekao je junak Čukaričkog.
Ovo mu je bio prvenac u dresu Čukaričkog, pa zbog toga ovaj gol ima posebnu draž.
– Jedan od dražih, bez dileme. Desilo se još dva-tri puta da sam pogađao u poslednjim minutama utakmice, ali ovaj gol ima daleko veći značaj od tih, s obzirom na razvoj događaja na terenu. Bilo je baš napeto i burno – naveo je Čolović.
Čukarički je trenutno četvrti u Super ligi Srbije sa 39 bodova. U narednom kolu gostuju Radu.
Partizan ima novu nadu: Ne mogu rečima da opišem osećaj
Obavezno pogledajte: Nenad Lalatović: Sa bagrom treba da znaš kako da se ponašaš! | MOJ UGAO #10



Rade Vulic
Vrhunaska utakmica sa dosta golova, remi je potpuno zasluzan obe ekipe su igrali odlicno
Flaki
Odlican mrc.su odigrali po preteskom terenu,treba akterima cestitati.Teren je bio ocajan.Bravo momcima i iz Cuke i iz Vose.
Biska
Bitno da na terenu nije imalo snega, to sto je smrzlo takav je teren na svim nasim terenima ovog vikenda
rodrigo
od vodjstva od 2-0 na kraj su izvukli bod u zadnim trenucima meca,ali crveni karton je odradeo svoje,Vojvodina preokrenula na 2-3,i mislim da je ovo najrealniji ishod meca,svasta se izdesavalo na utakmici,tako de je ova podela bodova zasluzena
Gemo
Po mom misljenju ipak je remi nakbolji rezultat, oni su i pored crvenog dali gol i izjednacili
DI MARIA
Odlicna utakmica puna preokreta ,jak tempo u dosta golova krasilo je ovaj mec i ako ćemo realno X je pošteno za obe ekipe .uživao sam u utakmici sto nije bas cesto u našoj ligi
Dzoker
Upravo tako X je realna rezultat, jedna od rektkih dobro odigranih utakmica u nasoj ligi ovog kola
Djole
Bravo za igrače Čukaričkog sa igračem manje i bod je značajan