Ako je iko i sumnjao: Milojević je najbolji trener 21. veka!

Vladan Milojević je dobro poznato ime ovdašnjim ljubiteljima fudbala, a pogotovo navijačima Crvene zvezde, ali nije Srbija jedina zemlja u kojoj je ostavio dubok trag.

Nekako se čini da je Milojević jedan od onih ljudi koje ne možete da ne volite. A, sa tom konstatacijom bi se složili i navijači Panioniosa.

Navijači iz atinskog predrađa Nea Smirni proglasili su srpskog stručnjaka najboljim trenerom u 21. veku!

Malo li je? Oni su dobro upamtili rezultate Milojevića u sezoni 2016/17, visoko vrednovale što je doveo ekipu do petog mesta, izborio plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope posle deset godina, a na tom putu, između ostalih, pobedio Olimpijakos, PAOK i AEK, te dvaput odigrao nerešeno sa Panatinaikosom.

vladan-milojevic-taktika-vladan milojević-panionios-najbolji trener
Milojević (FOTO: Srdjan Stevanovic/Getty Images)

To je bilo doovljno da Milojević pobedi u anketi navivijačkog portala panionianea.gr, osvoji 45,83 odsto glasova u konkurenciji još četvorice stručnjaka.

A, to su čuveni Nemac Evald Linen (41,15), Marinos Uzunidis (6,25), Čeh Jozef Bubenko (4,17) i Akis Mancios (2,60).

Srpski stručnjak, sad atrener Al Ahlija, vodio je Panionios na 39 utakmica i upisao 17 poeba, 13 poraza i devet remija.

A upravo večeras njegov Al Ahli iz Džede gostuje Al Šababu i ako slavbi izbiće na deobu prve pozicije.

Ibišević o uvredama u jeku borbe, pa i o Marakani: Nemci nas zovu’jugošajzer’

OBAVEZNO POGLEDAJTE: ŽIVOTINJSKI PORIV KA KLAĐENJU | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #43

 

5 Komentara

    Veliko i znacajno priznanje,apsolutno zasluzeno…Neka je na ponos i za dalji uspeh i srecu!!!!

    Mogu da se složim da je najbolji trener decenije ali je rano pričati o 21. veku.

    veliko priznanje nema sta,ali i zasluzeno,mnogo je toga Miloje uradeo sa klubom,sto su i naveli,odma liga evrope,pobedjeni svi velikani,tako da je ostavio veliki treg,pa naravno i u Zvezdi napravio cudo,ali sad u Arabiji bas i ne cvetaju ruze,ali tamo retko kom treneru i ide dobro

    Odlicne rezultate je pravio sa Zvezdom.Ovamo je malo zastao ali nema sumje da je dobar trener i da pravi dobre rezultate.

    Covek radi sjajan posao ,naravno da se to ceni i vidi ,otuda i ovako kepo priznanje za našeg trenera ..svaka čast

Postavi odgovor