Iako se košarkaška reprezentacija Srbije nije kvalifikovala na Olimpijske igre, priče o Nikoli Jokiću i njegovoj odluci da ne nastupa za nacionalni tim, i dalje nje jenjavaju.
Neki ga razumeju i podržavaju, drugi pak ne vide logiku u takvoj odluci. Sada se oglasila i proslavljena srpska rukometašica, Svetlana Ceca Kitić.
Kitićeva, nekada najbolja rukometašica sveta, bila je gošća na Kurir televiziji i tom prilikom je upitana da prokomentariše odluku Jokića.
– Ako je razlog da je umoran – glup je razlog. Ne znam šta je i zato ne bih da komentarišem, da ne uvredim dečka – rekla je Kitićeva.
Šta vi mislite, da li je Jokić bio u pravu?
OKUPLJANJE JE POČELO: Plivači, džudisti, teniseri i stonoteniseri otputovali na Olimpijske igre!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: BORIVOJE BORA KOSTIĆ | Priče iz kraja #40



Zvoncica
Dosadili su ovi komentari o Jokicu! Njegov izbor,pokazao je sta mu je u zivotu primarno,i neka je ziv i zdrav!!!
figaro
Apsolutno,plus je ocigledno da pravi razlog nece izaci na videlo.
Prop’o
hahaha kratko i jasno rekla sta ima.Svako ima svoje razloge za postupke,naravno…svako ima pravo i da zadrzi to za sebe.
Joksa
Ubeđen sam da zbog Denvera nije igrao za reprezentaciju i da ne sme javno to da kaže.
Di maria
Njegov izbor ,pokazao je koliko mu jecdtaloctj nije stalo .. treba poštovati svačiju odluku …pogledajte samo Skolu ljudi pa onda komentarišite
Srbin
Treba ostaviti momka na miru, njegov lični izbor. Ovi što su igrali kao da nisu išli na pobedu.
Familija0
Mi Srbi znamo da dignemo frku pa to ti je!Pa koliko Amerikanaca odmaraju pa se ne pise o tome!Sta ste napali momka!
El matador
Smoriste vise sa Jokicem!Pa nije on jedini koji igra kosarku!
Maras!!!
Samo neka on odmara,nemoj da se previse samo odmara!