Nove vesti iz Tokija – srpska plivačica Anja Crevar nije uspela da se plasira u polufinale plivačke discipline 200 metara mešovito, pošto je bila daleko od svog najboljeg rezultata.
Crevar je učešće na Olimpijskim igrama u Tokiju završila kao 26 od 27 takmičarki u kvalifikacijama.
Ona je 200 metara otplivala za 2 minuta i 17,62 sekunde što nije bilo dovoljno da prođe dalje.
Prvih 16 takmičarki je prošlo dalje, a najbolje vreme ostvarila je Kejt Daglas iz SAD sa 2:09,16, dok je poslednja u polufinale prošla Kristina Horska (Češka) sa 2:13.21
Srpski sportisti već sutra nastavljaju takmičenje u Tokiju.
ZAMALO DO OZBILJNIH POVREDA: Triatlonce na Olimpijskim igrama spasila sreća!
OBAVEZNO POGLEDAJTE:Poklanjamo 100.000 dinara | Meridian Lepa Strana Života



Momčilo
Bitno da je učestvovala, predstavljala svoju državu a ima vremena doćiće i medalje sa OI na red.
Di maria
Nije bilo dovoljno za dalje , glavu gore idemo dalje !!
Čičarito
Podbacili su nasi plivaci ,ali sta je tu je…idemo dalje ..
Flaki
Steta..ja sam iskreno ocekivao da Ana Crevar prodje dalje.Nije me uverila u to.
Kontador
Pali smo u plivanju..nemamo vise one plivace koji su nekada dominirali.
Dorcolac
Bas steta za Anu Crevar,ali tako je ,bice bolje drugi put!!!!
Sreca
Bas steta!Ali to je sport,daje svako sve od sebe,pa sta bude,bude!!!!
Paki
Mora da nastavi dalje da trenira i rezultat ce doci…nema sta.