NIŠTA OD POLUFINALA: Anja Crevar završila takmičenje!

Nove vesti iz Tokija – srpska plivačica Anja Crevar nije uspela da se plasira u polufinale plivačke discipline 200 metara mešovito, pošto je bila daleko od svog najboljeg rezultata.

Crevar je učešće na Olimpijskim igrama u Tokiju završila kao 26 od 27 takmičarki u kvalifikacijama.

Ona je 200 metara otplivala za 2 minuta i 17,62 sekunde što nije bilo dovoljno da prođe dalje.

Prvih 16 takmičarki je prošlo dalje, a najbolje vreme ostvarila je Kejt Daglas iz SAD sa 2:09,16, dok je poslednja u polufinale prošla Kristina Horska (Češka) sa 2:13.21

Srpski sportisti već sutra nastavljaju takmičenje u Tokiju.

ZAMALO DO OZBILJNIH POVREDA: Triatlonce na Olimpijskim igrama spasila sreća!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:Poklanjamo 100.000 dinara | Meridian Lepa Strana Života

 

8 Komentara

    Bitno da je učestvovala, predstavljala svoju državu a ima vremena doćiće i medalje sa OI na red.

    Nije bilo dovoljno za dalje , glavu gore idemo dalje !!

    Steta..ja sam iskreno ocekivao da Ana Crevar prodje dalje.Nije me uverila u to.

    Bas steta za Anu Crevar,ali tako je ,bice bolje drugi put!!!!

    Bas steta!Ali to je sport,daje svako sve od sebe,pa sta bude,bude!!!!

    Mora da nastavi dalje da trenira i rezultat ce doci…nema sta.

Postavi odgovor