Fudbaleri Totenhema odavno su eliminisani iz Lige konferencija, poraženi su od Čelsija u finalu Liga Kupa, ostali bez FA Kupa, a o Premijer ligi da i ne pričamo…
Trofeja ni na vidiku. Ponovo. Navijači gube strpljenje, kritike se ređaju, a više nego zanimljivu konstataciju imao je nekadašnji igrač Totenjema, Džejmi O’Hara.
On je sa Totenhemom osvojio trofej Liga kupa 2008. godine i od tada – potop.
– Nemam reči. Muka mi je da više navijam za njih. Muka mi je da podržavam ova klub. Muka mi je da se uvek nadam i da ništa ne bude od toga – rekao je O’Hara.
Kako je istakao, nisu mu jasne tako velike oscilacije u igri. Od pobede nad Sitijem do poraza od Midlzbrom.
– Kako možete da pobedite Mančester siti, a onda izgubite od Barnlija. Potom pobedite Lids 4:0 i uručite otkaz Marselu Bijelsi, a onda vas porazi Midlzbro?! Bio sam u timu kada je Totenhem poslednji put osvojio trofej. Patetično!
I na kraju – zanimljiva konstatacija.
– Oženio sam se, dobio četvoro dece, razveo se, povukao iz fudbala, bio u rijalitiju ‘Veliki brat’, napravio novu karijeru, pronašao novu partnerku, a i dalje sedim ovde i pričam o Totenhemovom neosvajanju trofeja. Recite mi kako je ovo prihvatljivo za jedan Top šest klub – rekao je O’Hara.
VLAHOVIĆ NIJE BAĐO, OTIŠAO JE ZBOG NOVCA: Legendarni predsednik Fiorentine „opleo“ po Srbinu!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Crvena zvezda – Partizan 2:0 | Atmosfera, navijanje, bakljade!



zara
Ovo je savrsen opis pravog stanja stvari u Mancester Junajtedu,koji oslikava beskonacno cekanje za promenom,za trofejom….
kasija
Mislim da je čovek na malo grublji način sve lepo rekao i predstavio kako u stvari i jeste
Bela
Ocigledno mu je to nacin,bar je iskren,obzirom da svi pricaj ui reklamiraju vise no sto treba.