SLIKOVITI PRIKAZ: Oženiš se, dobiješ četvoro deco, uđeš u rijaliti, razvedeš se, a - Totenhem ne osvoji ništa!

Fudbaleri Totenhema odavno su eliminisani iz Lige konferencija, poraženi su od Čelsija u finalu Liga Kupa, ostali bez FA Kupa, a o Premijer ligi da i ne pričamo…

Trofeja ni na vidiku. Ponovo. Navijači gube strpljenje, kritike se ređaju, a više nego zanimljivu konstataciju imao je nekadašnji igrač Totenjema, Džejmi O’Hara.

On je sa Totenhemom osvojio trofej Liga kupa 2008. godine i od tada – potop.

– Nemam reči. Muka mi je da više navijam za njih. Muka mi je da podržavam ova klub. Muka mi je da se uvek nadam i da ništa ne bude od toga – rekao je O’Hara.

Kako je istakao, nisu mu jasne tako velike oscilacije u igri. Od pobede nad Sitijem do poraza od Midlzbrom.

– Kako možete da pobedite Mančester siti, a onda izgubite od Barnlija. Potom pobedite Lids 4:0 i uručite otkaz Marselu Bijelsi, a onda vas porazi Midlzbro?! Bio sam u timu kada je Totenhem poslednji put osvojio trofej. Patetično!

I na kraju – zanimljiva konstatacija.

– Oženio sam se, dobio četvoro dece, razveo se, povukao iz fudbala, bio u rijalitiju ‘Veliki brat’, napravio novu karijeru, pronašao novu partnerku, a i dalje sedim ovde i pričam o Totenhemovom neosvajanju trofeja. Recite mi kako je ovo prihvatljivo za jedan Top šest klub – rekao je O’Hara.

VLAHOVIĆ NIJE BAĐO, OTIŠAO JE ZBOG NOVCA: Legendarni predsednik Fiorentine „opleo“ po Srbinu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Crvena zvezda – Partizan 2:0 | Atmosfera, navijanje, bakljade! 

 

3 Komentara

    Ovo je savrsen opis pravog stanja stvari u Mancester Junajtedu,koji oslikava beskonacno cekanje za promenom,za trofejom….

    Mislim da je čovek na malo grublji način sve lepo rekao i predstavio kako u stvari i jeste

    Ocigledno mu je to nacin,bar je iskren,obzirom da svi pricaj ui reklamiraju vise no sto treba.

Postavi odgovor