Artjom Dzjuba spektakularno se oprostio od Zenita i imaće novi klub od naredne sezone. Već duže vreme Rus se nalazi na meti Crvene zvezde, a priča o njegovom transferu podigla je mnogo prašine. Sada su crveno-beli na potezu!
Dzjuba je tiha patnja Zvezde i interesovanje za njega traje već duže vreme. To je jasno i sportski direktor kluba, Zvezdan Terzić.
O njegovom transferu i odluci gde će nastaviti karijeru u poslednje vreme priča se puno. Miodrag “Grof” Božović savetovao ga je da dođe na “Marakanu”, dok mnogi fudbalski analitičari u Rusiji smatraju da je to loša odluka.
Kako bilo, uskoro ćemo dobiti zvaničan odgovor gde će Dzjuba nastaviti karijeru pošto je sada zvanično objavio da napušta Zenit. I to na kakav način!
Ruski napadač se obukao u kostim “Marvelovog” anti-heroja “Dedpula”. Nešto slično je činio i ranije, na taj nalin je proslavio osvajanje titule sa klubom.
Ovaj put povod je bio drugačiji i mnogo emotivniji!
U kratkom snimku koji je podelio na Instagramu potvrdio ono što su u Zvezdi želeli da čuju, da napušta klub iz Sankt Peterburga.
Rus je iskoristio priliku da se zahvali čelnicima kluba, saigračima i svima koji su bili deo njegove avanture u plavom dresu.
Sada ga očekuju novi izazovi. Crveno-beli su spremni, oni ga žele, a ostaje da vidimo da li će na kraju i dočekati!
SAGA SE NASTAVLJA: Dzjuba i Zvezda? Srbija najbolja opcija!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Dejan Ćirjaković Boškić – Ronaldo dolazi da šutira penale za Meridian! EP 27


