IZ NOVOG SADA NA VOŽDOVAČKI KROV: Mihajlo Nešković potpisao za "Zmajeve"!

Dosadašnji fudbaler Vojvodine Mihajlo Nešković karijeru će nastaviti u ekipi Voždovca, saopštio je danas novosadski klub.

Nešković (22) je ponikao u Vojvodini, a ove sezone je odigrao sedam utakmica za tim Milana Rastavca i upisao jednu asistenciju.

On je u sezoni 2020/21. igrao na pozajmici u Inđiji, za koju je postigao četiri gola i upisao četiri asistencije, nakon čega se vratio na “Karadjordje”.

Nakon što je u prošloj sezoni upisao 20 nastupa, uz gol i dve asistencije, početkom leta je potpisao novi ugovor sa Vojvodinom, ali će karijeru sada nastaviti u Voždovcu, naveo je klub iz Novog Sada.

KRAJ DRAME: Ostoja Mijailović novi predsednik JSD Partizan!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:https://www.youtube.com/watch?v=eJZ-qOW49EE

5 Komentara

    Nije mu neki napredak u karijeri ali sve je na njemu, ukoliko se bude trudio i dokazao može da očekuje nešto

    Još jedno malo jače pojačanje za Voždovac koji je maksimalno iskoristio ovaj prelazni rok

    Pa ja ne mislim da je to potencijalno za njega loše, Voždovac ne treba otpisivati

    Očigledno nisu zadovoljni njegovom igrom čim ga prepuštaju Voždovcu a kod njih je ponikao

Postavi odgovor