Partizan našao novog trenera (FOTO)

Gordan Petrić povukao se sa mesta trenera fudbalskog kluba Partizan posle remija protiv Radničkog 1923 (1:1), a uprava kluba iz Humske brzo je reagovala i pronašla zamenu.

Igor Duljaj je novi šef stručnog štaba crno-belih, objavljeno je na društvenim mrežama beogradskog kluba.

Iz Partizana su novom strategu poželeli dobrodošlicu, a bivšem se zahvalili na saradnji.

“Posle odlaska Gordana Petrića, novi šef stručnog štaba FK Partizan je Igor Duljaj. Duljaju želimo puno uspeha u radu, kao i na predstojećem 169. “večitom derbiju”, a Gordanu Petriću, uz zahvalnost, puno sreće i, pre svega – dobro zdravlje!”, piše u objavi na klupskom Tviter profilu.

Duljaj je kao igrač crno-beli dres nosio od 1997. do 2004. godien i u tom periodu odigrao je 154 utakmice.

Nakon odlaska iz Partizana sa velikim uspehom je igrao za ukrajinski Šahtjor i Sevastopolj u kojem je i završio igračku karijeru 2014. godine.

On je nakon što je “okačio kopačke o klin” radio u kao pomoćnik u stručnim štabovima u Šahtjoru i klubu iz Humske, a od letos je bio šef struke Teleoptika.

“Vatreno krštenje” na klupi crno-belih imaće u petak u 169. “večitom derbiju” protiv Crvene zvezde.

Meridian ima najbolje kvote

Petrić pobesneo zbog izjave igrača Partizana: “To je njegova sramota”

BONUS VIDEO:

 

13 Komentara

    Ovi kao da namerno uzimaju osrednje trenere da imaju koga da krive što Partizan propada

    Kako sad Duljaj dolazi tako je i Petrić bio pozdravljen i nahvaljen i šta se desilo? Truba, verujem da će isti biti za par meseci i sa Duljajem

    Nadajmo se da ce novi trener postici nemoguce i pokrenuti Partizan iz mrtvih!!!

    Morace da krenu od uprave da menjaju … Duljaj će imati pred sobom prakticno nemogucu misiju da nešto promeni

    Ni Gvardiola da dodje,Partizanu nema spasa.

    Nista nece ni Duljaj uraditi,on je tek neiskusan u odnosu na Petrica

    Nazalost Goga ode iz kluba…samo Vazura ostaje

    Videcemo kako će se pokazati na novoj funkciji dolazi u najgorem mogućem trenutku na klupi partizanu

    Nek Vazura bude posten pa neka kaze o cemu se radi. Nisu oni preko noci zaboravili da igraju fudbal i to posle ,,najboljih,, priprema. Petric je znao gde dolazi,znao svoje telo ,a ipak preuzeo kormilo. Zasto? Da obezbedi Zvezdi nedostiznu prednost? Sad moze da ide. Pa sretan put i gradnja jos jedne zgrade na Vracaru.

    Dedinitivno ni Duljaj nece nista da uradi. U Partizanu je takvo rasulo da to nije normalno.

    Mozda Duljaj i uspe nesto da pokrene ekipu Partizana ovo sada definitivno nista ne valja.

    Ma da dodje sada i Don Fabio Kapelo nece uspeti da pokrene Partizan.

Postavi odgovor