Gordan Petrić povukao se sa mesta trenera fudbalskog kluba Partizan posle remija protiv Radničkog 1923 (1:1), a uprava kluba iz Humske brzo je reagovala i pronašla zamenu.
Igor Duljaj je novi šef stručnog štaba crno-belih, objavljeno je na društvenim mrežama beogradskog kluba.
Iz Partizana su novom strategu poželeli dobrodošlicu, a bivšem se zahvalili na saradnji.
“Posle odlaska Gordana Petrića, novi šef stručnog štaba FK Partizan je Igor Duljaj. Duljaju želimo puno uspeha u radu, kao i na predstojećem 169. “večitom derbiju”, a Gordanu Petriću, uz zahvalnost, puno sreće i, pre svega – dobro zdravlje!”, piše u objavi na klupskom Tviter profilu.
Duljaj je kao igrač crno-beli dres nosio od 1997. do 2004. godien i u tom periodu odigrao je 154 utakmice.
Nakon odlaska iz Partizana sa velikim uspehom je igrao za ukrajinski Šahtjor i Sevastopolj u kojem je i završio igračku karijeru 2014. godine.
On je nakon što je “okačio kopačke o klin” radio u kao pomoćnik u stručnim štabovima u Šahtjoru i klubu iz Humske, a od letos je bio šef struke Teleoptika.
“Vatreno krštenje” na klupi crno-belih imaće u petak u 169. “večitom derbiju” protiv Crvene zvezde.
Meridian ima najbolje kvote
Petrić pobesneo zbog izjave igrača Partizana: “To je njegova sramota”
BONUS VIDEO:



Jura
Ovi kao da namerno uzimaju osrednje trenere da imaju koga da krive što Partizan propada
Rajko
Kako sad Duljaj dolazi tako je i Petrić bio pozdravljen i nahvaljen i šta se desilo? Truba, verujem da će isti biti za par meseci i sa Duljajem
Dorcolac
Nadajmo se da ce novi trener postici nemoguce i pokrenuti Partizan iz mrtvih!!!
Dimaria
Morace da krenu od uprave da menjaju … Duljaj će imati pred sobom prakticno nemogucu misiju da nešto promeni
Somi
Ni Gvardiola da dodje,Partizanu nema spasa.
Zofa
Nista nece ni Duljaj uraditi,on je tek neiskusan u odnosu na Petrica
Dambo
Nazalost Goga ode iz kluba…samo Vazura ostaje
Paki
Ee moj Igore,sta ti je ovo trebalo
Nemanja
Videcemo kako će se pokazati na novoj funkciji dolazi u najgorem mogućem trenutku na klupi partizanu
Zoca
Nek Vazura bude posten pa neka kaze o cemu se radi. Nisu oni preko noci zaboravili da igraju fudbal i to posle ,,najboljih,, priprema. Petric je znao gde dolazi,znao svoje telo ,a ipak preuzeo kormilo. Zasto? Da obezbedi Zvezdi nedostiznu prednost? Sad moze da ide. Pa sretan put i gradnja jos jedne zgrade na Vracaru.
Paki
Dedinitivno ni Duljaj nece nista da uradi. U Partizanu je takvo rasulo da to nije normalno.
Flaki
Mozda Duljaj i uspe nesto da pokrene ekipu Partizana ovo sada definitivno nista ne valja.
Čičarito
Ma da dodje sada i Don Fabio Kapelo nece uspeti da pokrene Partizan.