Dante Egzum je doživeo povredu prsta leve noge i potrebno je sačkati detaljnije snimke u Beogradu kako bi se videlo koliko će morati da odsustvuje.
Nakon meča i skandala u Madridu, Australijanac je izašao iz svlačionice sa štakama i tako otišao do klupskog autobusa, gde su ga sačekali navijači, koga su pozdravili aplauzima i skandiranjem.
EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!
Dante je uzvradio Grobarima uz osmeh, a onda ušao u autobus.
Pogledajte:
Podsetimo, Partizan je došao do prednosti od 2:0 u četvrtfinalnoj seriji.
Bonus video:



Nemanja
Sramota kako je “zaradio” povredu, ne znam kako je Jabusele mogao onako nesportski da se postavi prema “kolegi”
Dimaria
Jezivo kako je prošao ono sto mu se desilo neće oprostiti naši navijači u Beogradu bojim se daxpravi haos tek sledi