Aleksandar Kadijević će narednu sezonu provesti na pozajmici u Radniku iz Surdulice.
Mladi levi bek će tako posle Vršća, ponovo morati na “kaljenje”, ali ovoga puta u Superligi, gde će da stiče dragoceno iskustvo u ekipi Zorana Ljubinkovića, koje bi moglo da mu pomogne da u budućnosti bude starter u matičnom klubu.
Kadijević je prošao kompletnu omladinsku školu Čukaričkog, a pre Radnika i Vršca, bio je na pozajmici u BASK-u.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije
Pričao je o njemu sportski direktor Vladimir Matijašević kada je remizirao sezonu, te je naglasio tada da će igrač ići na novu pozajmicu, pošto na momente u Prvoj ligi Srbije nije prikazivao zadovoljavajuće partije.
Bonus video:



Zmaj
Pozajmice su velika stvar,i zbog kaljenja i konstantnog treninga i igre,a ne sedenje na rezervnoj klupi!!!!