Luvavu se vraća kući

Bivši član Mege, Timote Luvavu karijeru nastavlja u Francuskoj.

Naime, Asvel je zvanično saopštio da je potpisao ugovor na jednu sezonu sa Luvavuom.

“Velika je stvar kada dovedete jednog od najboljih francuskih igrača u ovom momentu. Znam Timotea odlično i nemam sumnju da će mnogo doprineti timu”, rekao je Toni Parker, prvi čovek kluba.

Luvavu je iz Mege otišao u NBA ligu gde je igrao za Filadelfiju, Oklahomu, Čikago i Bruklin.

Prošlog novembra se vratio u Evropu, a potpisao je za Olimpiju Milanu gde je na 24 meča u Evroligi prosečno ubacivao 9,4 poena.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

BONUS VIDEO:

4 Komentara

    Nema logike naglašavati da je bivši član Mege kad je tamo igrao u sezonu 2015/2016 ali bi bilo zgodno napomenitu da se poput nekih drugih igrača odatle otisnuo u NBA

    Jedino što se za razliku od nekih nije baš prosalvio tamo

    Neka mu je srecan i uspesan dolazak u Francusku i nastavak do sada uspesne karijere….

    Ne ide mu nikako u NBA treba da ode tamo gde će igrati i biti bitan ..

Postavi odgovor