Bahar: Znamo da nam je pobeda jedina opcija, igraćemo u skladu sa tim

Crvena zvezda i TSC sastaju se u sredu od 19 časova na stadionu Rajko Mitić u okviru zaostale utakmice osmog kola Superlige Srbije, a trener Barak Bahar je izneo očekivanja pred taj susret.

“Posle analize prethodne utakmice protiv IMT-a, zaključili smo da smo mogli do trijumfa i ubedljivijim rezultatom. Potrudićemo se da napravimo još bolji balans između defanzivnog i ofanzivnog segmenta igre. Ukoliko uspemo u tome ekipa će nastaviti da pruža sve bolje partije. Nismo zadovoljni činjenicom da smo primili pogodak, ali uz prikazanu igru gde smo stvarali veliki broj prilika možemo da očekujemo napredak”, počeo je strateg crveno-belih.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Odličnu je fudbalsku predstavu prikazao Žan Filip Kraso na utakmici protiv IMT-a, te zadužio epitet igrača utakmice.

“Kraso uvek želi da bude na terenu i postiže golove, svesni smo da ga te karakteristike najbolje opisuju kao igrača. On je veoma kvalitetan fudbaler. Pored toga što je postigao pogodak, vredno je radio za ekipu, bio agresivan u presingu i još jednom je pokazao koliko doprinosi timu”.

Duel crveno-belih sa Bačkotopolčanima je svojevrstan derbi jer je duel dva srpska predstavnika na međunarodnoj sceni.

“Pripremamo se kao i za svaki naredni meč, pa su nam samim tim sve utakmice podjednako važne. Spremamo se identično za susrete u domaćem prvenstvu i Ligi šampiona. Upoznati smo sa kvalitetom ekipe TSC, radi se o dobrom timu, fleksibilnom, koji igra u Ligi Evrope i u svom rosteru ima kvalitetne igrače. Bićemo spremni za sutrašnji okršaj”, kazao je Bahar, prenosi klupski sajt.

Zvezda časti najmlađe za meč sa TSC-om

Izraelski stručnjak da će pritisak dodatno motivisati njegove pulene u predstojećim izazovima.

“Osećamo uvek pritisak, naročito u situaciji kada Crvena zvezda nije lider na tabeli. Znamo da nam je pobeda jedina opcija, pa ćemo i igrati u skladu sa tim”.

Šef stručnog štaba srpskog šampiona dotakao se forme Kataija i Hvanga, ali i dodao da može da računa na sve fudbalere pred duel sa timom iz Bačke Topole.

“Niko osim Omrija Glazera nije imao problema sa povredom, a očekujemo ga na današnjem treningu. Aleksandar Katai se oseća sve bolje i radi veoma naporno. S obzirom na to da dugo nije igrao nedostaje mu još malo kako bi došao u prepoznatljivu formu. Najbitnije je da stvara šanse, a završnica će doći uz mnogo golova kada uđe u pravi ritam. Hvang je bio iscrpljen posle utakmice u Ligi šampiona, ali se trenutno oseća dobro i radi sa ekipom”, otkrio je Bahar.

Preporučene pošiljke sa Karaburme i Senjaka stižu na adresu Baraka Bahara

Trener Zvezde istakao je da napadači vredno rade kako bi doprineli igri tima.

“Očekuje nas mnogo utakmica u kojima će verujemo svi igrači dobiti priliku. Iako Šerif Endiaje nije postigao gol u prvenstvu, jeste u Ligi šampiona. Takođe, naporno radi kao i svi napadači koji daju sve od sebe kako bi se upisali u listu strelaca”.

Protiv Traktorista zapaženu ulogu imali su momci ponikli u omladinskoj školi Zvezde.

“Pokazali su se mladi igrači protiv RB Lajpciga i IMT-a veoma hrabro i demonstrirali talenat koji ih krasi. Ispunili su sva moguća očekivanja i naravno da će biti deo naše ekipe”.

Kako je Nedeljković iskoristio sklanjanje Degeneka i skrenuo pažnju na sebe?

Strateg crveno-belih iskazao je značaj navijača.

“Navijači su neophodni ekipi, jer igrači osećaju njihovo prisustvo i podršku kako na našem, tako i na gostujućim terenima. Posebno su potrebni na stadionu kao što je Marakana, jer su veliki vetar u leđa. Kada osete da tim igra sve bolje, verujemo da će dolaziti u još većem broju. Samim tim će napredovati i Crvena zvezda”, zaključio je Bahar.

Duljaj: Zvao me je Nemanja Matić i tražio dres Saldanje, De Medina će igrati protiv Jedinstva

BONUS VIDEO:

3 Komentara

    Zna Bahar sta ga ceka,pa neka se i ponasa u skladu sa tim!Pobeda je jedina opcija!

    Bas tako moramo pobediti i dati sve od sebe ..vreme je da napravimo iskorak ili se mozemo pozdraviti sa Europom

    Tesko da mogu da urade bilo šta ali nećemo ig rano otpisivati imamo neke šanse

Postavi odgovor