Nekadašnji reprezentativac Hrvatske, Domagoj Antolić, vraća se u tamošnju prestonicu i tokom predstojeće sezone biće deo nacionalnog prvenstva.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Prekaljeni 34-godišnji vezista, napustio je redove Damaka iz Saudijske Arabije i kao slobodan igrač stiže u Lokomotivu iz Zagreba.
Antolić je boje Lokomotive branio u nekoliko navrata, kao pozajmljeni igrač Dinama, čiji je svojevremeno bio kapiten.
Najbolje partije u karijeri pružao je upravo na “Maksimiru“, gde je osvojio čak osam trofeja, igrao Ligu šampiona, te stekao status reprezentativca. Kasnije je za Hrvatsku zabeležio šest nastupa, a pre odlaska u Saudijsku Arabiju proveo je tri godine u redovima Legije iz Varšave.
Bonus video:



nemanja.stanisic
Moci ce on dobro da pomogne Dinamu!
blazicuros3
Vratio se da simbolično okonča karijeru
uprekic
Nakupio se para u Arabiji,sad se lagano vraca u domovinu
Boza Stefanovic
Džep je napunjen pa se vratio da završi karijeru kod svojih, neka dobro će im doći njegovo iskustvo
kluka4002
Nije trebao ni odlaziti odatle tamo je igrao najbokji fudbal