Pulev će zaraditi 5 miliona dolara i POLA DATI zdravstvenim radnicima!

Bugarski bokser Kubrat Pulev izjavio je da će pola svog honorara od meča sa Britancem Entonijem Džošuom donirati zdravstvenim radicima.

Polovinu novca koju zaradim u borbu protiv Džošue, doniraćucu neumornim junacima, lekarima, medicinskim sestrama i bolnicama, koji se bore protiv ovog đavoljeg virusa – izjavio je Pulev.

Meč za titulu svetskog šampiona teške kategorije između Dzošue i Puleva trebalo je da se održi 20. juna u Londonu na stadionu Totenhema.

Taj meč odložen je zbog pandemije koronavirusa.

Očekuje se da će Bugarin od ove borbe inkasirati oko pet miliona američkih dolara!

https://www.meridiansport.rs/ostali-sportovi-boks-entoni-dzosua-kubrat-pulev-odlaganje-koronavirus/

2 Komentara

    Veliki bokser, veliki čovek! Svaka čast

    Bravoo za Puleva? Zdravstveni radnici su sada u najtezoj poziciji!

Postavi odgovor