Bugarski bokser Kubrat Pulev izjavio je da će pola svog honorara od meča sa Britancem Entonijem Džošuom donirati zdravstvenim radicima.
– Polovinu novca koju zaradim u borbu protiv Džošue, doniraćucu neumornim junacima, lekarima, medicinskim sestrama i bolnicama, koji se bore protiv ovog đavoljeg virusa – izjavio je Pulev.
Meč za titulu svetskog šampiona teške kategorije između Dzošue i Puleva trebalo je da se održi 20. juna u Londonu na stadionu Totenhema.
? @KubratPulev has had to bide his time…
THAT stare from @AnthonyFJoshua!
Full details of Sky Sports Box Office world heavyweight title fight: https://t.co/6GbOwKlMN8 pic.twitter.com/rnqGkbKdiC
— Sky Sports Boxing (@SkySportsBoxing) March 2, 2020
Taj meč odložen je zbog pandemije koronavirusa.
Očekuje se da će Bugarin od ove borbe inkasirati oko pet miliona američkih dolara!



Sale
Veliki bokser, veliki čovek! Svaka čast
Milena
Bravoo za Puleva? Zdravstveni radnici su sada u najtezoj poziciji!