''VOLIM ŠKOLU!'' Bugarski teniser upisao Harvard

Dok se mnogi žale kako im je dosadno u samoizolaciji, bugarski teniser Grigor Dimitrov odlučio je da upiše biznis kurs na Univerzitetu Harvard.

S obzirom na to da je teniska sezona prekinuta, Bugarin je izabrao idealan trenutak da stekne obrazovanje i iz ekonomije.

On je ovo objavio u svojoj kolumni za zvanični sajt ATP.

Za nekoliko nedelja započinjem ekonomski, biznis kurs na Harvardu. To je nešto što sam oduvek priželjkivao. Volim školu, ali nisam imao prilike da je iskusim u onolikoj meri u kojoj bih to želeo. Sada imam vremena da napravim nešto novo i drugačije – napisao je Dimitrov.

Teniska sezona bi trebalo da bude nastavljena 13. jula, tako da će Grigor Dimitrov imati dovoljno vremena da savlada biznis kurs na Harvardu.

RONALDO BEKAMU: “Loptu si slao gde si hteo, i to bez gledanja!”

RODIK U NEVERICI: Šokirao me Nadalov poraz od Đokovića

10 Komentara

    na vreme si shvatio a tenis nije za tebe!

    Bravo doktore, svaka cast! taman da se oprobas da otvoris neki privatan biznis posto od tenisa nema vajde za tebe!

    Pa mozda mu je i pametnije da se malo usmeri na drugu temu, a ne samo na tenis

    Ma ovaj Dimitrov je glup momak, i on ce da se obrazuje, sumnjam…

    Hahahhahha, preglup, kurs završava, ako bude učio kao što igra tenis nece biti dobro

    Pametno! Em ce skratiti vreme ev ce imati vece znanje pa mozda kad mu dosadi uzme da se bavi necim drugim

Postavi odgovor