SLANINA, MAJONEZ, "KINEZI" Kivu otkrio kako se "uništavao"!

Čuveni rumunski fudbaler Kristijan Kivu prisetio se početka karijere i loših životnih navika zbog kojih je tokom karijere imao problema.

Višegodišnji kapiten fudbalske reprezentacije Rumunije prešao je kao 19-godišnjak u Ajaks i tamo zatekao Zlatana Ibrahimovića.

Prisetio se kako su njih dvojica odlazili u restoran kineske hrane kada bi uveče imali utakmicu.

Sad mnogo pažnje posvećujem hrani, ali nije uvek bilo tako – prisetio se Kivu dodajući:

Kada smo imali uveče utakmicu Zlatan i ja smo jeli kinesku hranu, a za užinu je obično bio sendvič sa majonezom i slaninom – prisetio se Kivu.

Bivši fudbaler Rome i Intera je loše navike pripisivao godinama i činjenici da je sam živeo u Amsterdamu.

Zamislite da imate 20 godine i sami živite. Kako da se zdravo hranite – rekao je Kivu dodajući:

Kada sam stigao u Italiju (2003. godine u Romu) imao sam kilogram i po više nego što je trebalo – naveo je on.

Dodao je da su u Italiji bili naporniji treninzi i da je ubrzo skinuo kilograme, ali da žali što je već sa 26/27 godina počeo da oseća zdravstvene probleme.

Razlog je u lošoj ishrani koja je uzela danak.

Najveći klupski uspeh Kivu je ostvario sa Interom 2010. godine osvajanjem čuvene “triplete”.

ONI GA NAJVIŠE BOLE Đoković otkrio koja dva poraza ga progone!

Fudbalski kutak | Branko Borota i Mile Močibob premijerno iz karantina

Ronaldo je umesto u Real umalo otišao u Barsu, ali presudilo je – obećanje!

64 Komentara

    Slanina uzela danak, sa 26 godina? Kako da ne…

    Ma daj,gluposti. Mlad organizam, sportista. Sve se to istroši

    Sportista je ipak, ne moze majonez i slaninica.
    Pogotovu ne majonez.

    Gde bi mi bio kraj da ima 1.5kg viska.
    Ishrana jeste veoma bitna, ali au i velika odricanja za ljude koje vole brzu hranu.

    Mislim daje negde u prevodu izgubljena autentična izjava. Nije majonez i slanina nego rakija i slanina ujutro.

    Balkanski mentalitet, najjace da su jeli samo ribe i skoljke. Znaju ljudi sta valja.

    Где ћеш боље за имунитет и плућа од сланине, још да сте бели лукац узели били би ко дрен здрави.

    Jeste organizam mlad i kalorije se na treningu potrose, ali ne moze jesti sta mu padne na pamet. Ja mislim da bar sportisti paze sta jedu i vode izuzetno racuna o kilazi.

    Za dobru formu, snagu, izdrzljivost naravno da je bitna zdrava i izbalansirana ishrana.

    Nije ti to od slaninice,prirodno si metiljav.

    Lepi mu se sve.. Pratio sam ga u romi, bio je dobar nema sta

    Navukao ga Deki na slaninu i sljivovicu 🙂

    Samo ti nastavi da njapas slaninicu i bices zdrav, nista se ne brini ?

    Citam i istripujem se da je ovo neka manekenka izjavila. Cuj, imao je 1.5 kg vise.
    Druze, 6 milijardi ljudi imaju 1.5 kg vise… I hrane se uglavnom nezdravo. Pa necemo sad od toga praviti senzaciju.
    Isto tako, sa 20 godina i trebalo da znas da napravis sebi zdrav obrok…strasno

    Čuj ovog pacijenta, kaže zamislite imate 20 godina i sami živite, kako da se hrani zdravo. Pa šta je trebalo mama da ti napravi nešto da ručkaš.

    Verovatno mama i jeste napravila razmazenka koji ne zna dva jaja na ulju da ispece, a kamoli sta komplikovanije.

    Ma ajde kao da su jeli po celo prase za jedan obrok, a ne slaninu i majoneza

    Ma ajde kao da je jeo ko zna koliko i ko zna sta sve

    ahahahah kilo i 500 grama viska hahaaahahah ma daj pa vi se zezate aman to moze za dva daa da se skine a kamoli svakodnevni treninzi i sve mada ne videh da mu je smetalo da uzme tripletu i ls

    Nije poenta sto nezdrava ishrana utice na kg,oni to bar lako skinu,ali ne mogu da imaju formu kao kad se hrane kako treba…

    Bio mlad,nezreo…nista strasno…

    Bitno da je shvatio da je ishrana bitna…

    Nije to nista strasno kad si mlad ali nazalost to cesto kasnije utice na zdravlje. Kome je majonez dobro doneo ?

    Kilo i po redovnim treningom skines za nedelju dana. Vrhunski sportists ne sme sebi to da dozvoli!

    Problem nezdrave ishrane prati vecinu ljudi, teze je skinuti to kad si stariji ali eto uspeo si treninzima da se dovedes u red sad pazi na zdravlje

    Covek ima ekstra metabolizam kad svako malo jede slaninu sa MAJONEZOM a samo kilo i po’ viska ?

    Kad budes imao 20 kg viska onda mi se javi

    Svi imamo neke svoje poroke

    Profesionalci moraju da vode o svemu jer su stalno na nekomcskeneru

    Za slaninu ga razumem sto je jeo, ali majonez ima li sta gore za organizam.

    Ali slaninu sa majonezom ???

    Holesterool ?

    ma nekad mozes da vodis racuna koliko hoces pa opet ne ispadne dobro.

    Ummm slanina i majonez

    ??

    Kilu i po viska ? covece to je nista

    Ipak se doveo u red

    Da, da, Tantalove muke skinuti kilo i po’ ????

    Pa nazalost,svi se trujemo raznim stvarima

    niko se ne truje to je laz uzivajte ljudi u svemu sto jedete samo ostanite aktivni i nece biti problema!!!

    Sad je vec u godinama da mu vise smeta sve ida se teze skida kilaza,tad sa 20 mh nista nije falilo…

    Kao da je bitno sta oni jedu…

    Naravno da je bitna ishrana

Postavi odgovor