Da li Luka Jović ima budućnost u Realu, to je teško reći, navijači ga žele u timu, a o tome je govorio njegov privatni trener Bojan Ćustić.
Ćustić je o Luki pričao za španski “As”.
– Rekao mi je da želi da se izbori u Realu, da ima sjajnu karijeru i da će navijači skandirati njegovo ime. Siguran sam da će sve to postići – rekao je Ćustić.
Jović je od dolaska iz Ajntrahta za 60 miliona evra postigao samo dva gola na 24 nastupa za Real.
– Mnogi saigrači razgovaraju s njim i pokušavaju da mu pomognu. To je apsolutno u redu. Luka će dokazati potencijal, samo mora da bude strpljiv.
Na kraju, otkriva da je njegov klijent izuzetno spreman.
– Nalazi se u vrhunskoj formi i oseća se zdravo i dobro u svakom smislu. Trenira kod kuće tri sata svakog dana. Svakog jutra imamo jednočasovnu sesiju, a popodne dva sata intenzivnog treninga, fizički zahtevnije vežbe – zaključio je trener koji s mladim asom radi u Beogradu.
Prethodnih nedelja Jović se dovodio u vezu s prelaskom u Arsenal, Čelsi, Borusiju Dortmund i Napoli.



Anonymous
Pustite malo Liku da igra i bice sve okej
Ferari
Nisam nesto siguran u ovo, ali bih voleo da uspe
Marko855
Bice on dobra igrac i uspece u svemu to je Srbin on kad nesto zacrta to i uradi!!!
Unna
60 miliona evra postigao samo dva gola na 24 nastupa za Real ?????
Marija S
Dobro ljudi neko mora i da se slika ☺️??? a ne i da daje golove! Luka maneken ☺️??
Nemanja
Tako je i treba da proradi !!!
Aleksandar
Tesko ali bih voleo i to da vidim.
Leopold
Dobar je Jovic, nadamo se da ce se snaci u Realu.
Dusan
Pa iskreno se nadam i verujem u ovog momka
Kaca
Dobar je on, ima potencijala.
Iva
Svaka cast Jovicu,samo napred,do cilja,tj Reala.
Branislav
Ne reci,vec dela!
Zoki
Pa nije nemoguce. Samo treba da prebaci u glavi, verovatno ga je pritisak na početku sezone stigao. Treba opravdati 60 miliona, al kao što rekoh, nije nemoguće. Podrška za Jovica.
Marko
Mlad je,dok se uklopi u ekipu.zivi bili pa videli da ce biti pakao igrac.Malo samo strpljenja.samo jako Jovke,delije su uz tebe!
Milos
Ne bi Zidan pukao tolike pare za njega da ne vredi.Daj boze svima da im zapusi usta sa dobim igrama…
Denis
Bas tako. Pokidace on tek 😀
Marija
Daj boze da bude tako.Ako nista drugo tvoja Zvezda je uvek tu hahaha
Bosko Bubamara
On je sjajan fudber, treba malo da se ocelici u Realu. Sigurno ce se snaci, ovo mu je najbolja prilika u zivotu i steta bi bilo da je propusti
Djole Pub
Sigurno da ima potencijala, mlad je on, ovo sto je uradio obilo mu se o glavu. Sto ne menja cinjenicu da je dobar fudbaler. Nadam se da ce imati lriliku da se dokaze u pravom svetlu
Djordje Djordjevic
Eeee imenjace, nije los, ali malo mu fal daska u glavi:)
Cana fontana
Decko nije ni imao šansu kakvu treba u Realu zbog sebicnih saigraca. Stoji to da je uobrazenko i da je uradio to sto je uradio, nadam se da ce mu pruziti sansu da se dokaze, mozda mu je ovo bila lekcija
Milan
Verujemo u tebe!
PAJA
Odlican igrac, ali tesko da ce to uspeti u Realu
Oki
Mozda ce i uspeti, ali u b ekipi
Nemes
Tebe je upropastila ona sa plasticnim ustima!
Anakin91
Bice on legenda Reala, samo minute da dobije i onda krece serija
Barca
Aha, ali mozda u nekom drugom zivotu!
Aleksandar
Normalno da ce da postigne, samo da mu daju pravu sansu
Sanja90
Samo ti igraj, ne brini za ostalo.
Rajko
Samo napred ?
Anđa
Šteta pa je glup dečko
Danilo
Hahahha cuj ti njega. Uobrazenko, ides ti iz Reala, samo polako
Filip
Nema od toga nista, odzvonilo je njemu u Realu
Tasa
Bice bice
Zoran
Dobar je Jovic, nadamo se da ce se snaci u Realu.
Tanasko
Ja nisam bas siguran da pn moze da se snadje u Realu. Daj Boze.
Stefan
Kakvo crno skandiranje pa on neće ni ostati u realu !
Martin
Ambiciozno, nadam se da ces uspeti.
Slavisa
Pa neka mu je sa srecom! Potencijal ima, a sa trudom i radom zelja se lako ispuni?
Boki
Slazem se, ima talenat, ali treba da zna i da ga iskoristi u pravom momentu.
sladjana
u Realu ce ti bas trebati srece
Miroslav
Samo da krene ?⚽
Filip
Ništa od te priče nema…
Lepi
Svu srecu zelim.. uspece
zeljko
cisto sumnjam
DuLE
Pa ajde, samo da ne skandiraju odlazi…
Marijana B
Hajde mali samo jako!!???
Lemi
Jovicu verujemo u tebe, bices najbolji!
Kiki
Haha tesko,vratices se ti u Frankfurt,prevelik zalogaj je Real za tebe
Mocnik
U Fran. Ili neki tak klub
Marko
Mora vise igrati da pokaze sta zna
M
Ako zelis od sebe napraviti nestk, bezi iz Reala
Z
Daj Boze
Zoran
Hoće, al Jovicu odlazi, Jovicu odlazi… :))
pedo
….i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju… – bukvalno svaka vest vezana za Jovica.
Markonato24
Trebas mu dati da igra da bi imao neki učinak.
Miroslav
Samo da krene
Denis
Slazem se, pokazace on tek 😀
Stojan
Njemu treba dati samo sansu da igra, dobar je on fudbaler
Bane
Za dobrog fudbalera pored tehnike i fizicke spreme potrebna je i iole malo pameti…
Beba
Mozda i hoce ako uopste jos i jednu utakmicu odigra u Realu!
mare
nadam se da ce uspeti da se izbori
Racic
Ja zelim Luki Jovic da uspe i da mu se obistine planovi, ali licno optimista nisam. Po meni ovaj momak nema karakter sampiona, a i talenat mu je skroma, moje misljenje…
E. M.
Karakter 0
Cobi
Malo sutra!!!!
agent
Mislim da nema od njega nema ništa u Real, nema on glavu za Real
Mare
Bilo bi lepo da je u pravu
Zile
Prosecan igrac,nista specijalno,nije za Real.
Bojan
Ako sledece godine dobije minutazu a nista ne uradi. Nece biti mesta vise za njega u Realu.
Step
Nadam se da je u pravu
Mia
Nije los igrac,ali mora jos da se dokaze.
Igy
Mlad igrac,tek je karijera pred njim
Bole
Polako jos je mlad
Pedja
Veruj u sebe i vredno radi, docice sansa koju ces iskoristiti…
M
Bolje se ti malo manje pojavljuj u medijima pa ces krenuti i golove da dajes
Isa
Da ga ima vise na sportskim televizijama a manje u Paparazo lovu mozda i bude nesto.od.njega.
janko
polako mali,jos si zelen…
Vlada
Ako mu daju sansu, pokazace se. Ima potencijal, volju, mlad je, samo napreed
Fica
Samo nemoj da odustajes,sav tvoj trud ce se isplatiti kada dodje vreme za to.
Zoran
Bilo bi lepo da uspe
Fudbaler
Daj boze da ti se ostvare zelje
Flanker
Bojim se da ce proci na kraju kao i Perica Ognjenovic svojevremeno!
Jovica
Jovicu Srbinee!!
Mihajlo
Mozes ti to i mnogo vise!
Deki
Toliko para a nije se pokazao bas… Videcemo
Maki
nije los igrac…
Sasa
Lukaaa bezi iz Reala,imas ti puno kvaliteta da pokazes kakav si fudbaler.
Steva
zavrsio si svoju karijeru druze ako ostanes u Realu!!!
Nikola
Ako ga zena opet ne zajebe ??
Marko
Jovic je fantastican decko i odlican fudbaler
Slobodan
Videcemo, neka ostane u Realu jos 1 sezonu, pa ako ne bude standardno igrao neka ide
Mujo789
Jovic usao u istoriju nemackog fudbala kao najmladji igrac..a u realu nema sansu da igra…o cemu se tu radi?
Karlo
Ajde Luka da dokazes svima da ti je mesto u Realu.
Zorke
Bezi ti iz spanije ako mozes dok imas vremena dok si mlad
Dule
Tako si lupeto i pred dolazak bezi ti iz reala cim ti se ukaze prilika unistices se
Boki
Ma skandirace mu kako da ne
Niks
Izvikan
Bobi
Kreten običan
Rade
Dobar igrac
Jakov
I vreme je da se pokaze
orfanela
previse je on mali za jedan veliki real.
Ceda
Skandirace mu ako bude odlazio
katarina
Ajde mali,samo jako
Boban
Mislim da je malo vise izvikan…
bubg
tako je Srbine i bice tako
Luka
Mozes ti jos da pokazes ?
baca
sto da ne…samo.naprwd
bubg
jovke mani se bezi odatle
hani
ja bi to voleo.ali tesko brat moj
Nemanja
Dace Bog
Sandra
Sto vise golova i svi ce skandirati njegovo ime
Aca
Veliki je potencijal u ovom momku
Mladen
Stvarno bi bilo vreme da pokazes sta znas. Naravno ako te Zidan pusti.
Prika
Opusti se brate, nadji mir i počni da meces golove
Mare
Pokazaće se sigurno
Baca
Ajde Luka,vreme je da se pokazes
Zoki
Pa ima srece sto mu uopste pruzaju sansu,dobio ih je vala puno,a zna se da oni brzo salju igrace u drugi plan
Marash
Pa iskreno se nadam i verujem u ovog momka
Marko
Svako bi želeo takvog igrača u timu