JOVIĆ DAO OBEĆANJE: Uspeću, navijači Reala će skandirati moje ime!

Da li Luka Jović ima budućnost u Realu, to je teško reći, navijači ga žele u timu, a o tome je govorio njegov privatni trener Bojan Ćustić.

Ćustić je o Luki pričao za španski “As”.

– Rekao mi je da želi da se izbori u Realu, da ima sjajnu karijeru i da će navijači skandirati njegovo ime. Siguran sam da će sve to postići – rekao je Ćustić.

Jović je od dolaska iz Ajntrahta za 60 miliona evra postigao samo dva gola na 24 nastupa za Real.

– Mnogi saigrači razgovaraju s njim i pokušavaju da mu pomognu. To je apsolutno u redu. Luka će dokazati potencijal, samo mora da bude strpljiv.

Na kraju, otkriva da je njegov klijent izuzetno spreman.

– Nalazi se u vrhunskoj formi i oseća se zdravo i dobro u svakom smislu. Trenira kod kuće tri sata svakog dana. Svakog jutra imamo jednočasovnu sesiju, a popodne dva sata intenzivnog treninga, fizički zahtevnije vežbe – zaključio je trener koji s mladim asom radi u Beogradu.

Prethodnih nedelja Jović se dovodio u vezu s prelaskom u Arsenal, Čelsi, Borusiju Dortmund i Napoli.

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

119 Komentara

    Pustite malo Liku da igra i bice sve okej

    Nisam nesto siguran u ovo, ali bih voleo da uspe

    Bice on dobra igrac i uspece u svemu to je Srbin on kad nesto zacrta to i uradi!!!

    60 miliona evra postigao samo dva gola na 24 nastupa za Real ?????

    Dobro ljudi neko mora i da se slika ☺️??? a ne i da daje golove! Luka maneken ☺️??

    Tesko ali bih voleo i to da vidim.

    Svaka cast Jovicu,samo napred,do cilja,tj Reala.

    Pa nije nemoguce. Samo treba da prebaci u glavi, verovatno ga je pritisak na početku sezone stigao. Treba opravdati 60 miliona, al kao što rekoh, nije nemoguće. Podrška za Jovica.

    Mlad je,dok se uklopi u ekipu.zivi bili pa videli da ce biti pakao igrac.Malo samo strpljenja.samo jako Jovke,delije su uz tebe!

    Ne bi Zidan pukao tolike pare za njega da ne vredi.Daj boze svima da im zapusi usta sa dobim igrama…

    Bas tako. Pokidace on tek 😀

    On je sjajan fudber, treba malo da se ocelici u Realu. Sigurno ce se snaci, ovo mu je najbolja prilika u zivotu i steta bi bilo da je propusti

    Sigurno da ima potencijala, mlad je on, ovo sto je uradio obilo mu se o glavu. Sto ne menja cinjenicu da je dobar fudbaler. Nadam se da ce imati lriliku da se dokaze u pravom svetlu

    Decko nije ni imao šansu kakvu treba u Realu zbog sebicnih saigraca. Stoji to da je uobrazenko i da je uradio to sto je uradio, nadam se da ce mu pruziti sansu da se dokaze, mozda mu je ovo bila lekcija

    Odlican igrac, ali tesko da ce to uspeti u Realu

    Tebe je upropastila ona sa plasticnim ustima!

    Bice on legenda Reala, samo minute da dobije i onda krece serija

    Aha, ali mozda u nekom drugom zivotu!

    Normalno da ce da postigne, samo da mu daju pravu sansu

    Samo ti igraj, ne brini za ostalo.

    Hahahha cuj ti njega. Uobrazenko, ides ti iz Reala, samo polako

    Nema od toga nista, odzvonilo je njemu u Realu

    Dobar je Jovic, nadamo se da ce se snaci u Realu.

    Ja nisam bas siguran da pn moze da se snadje u Realu. Daj Boze.

    Kakvo crno skandiranje pa on neće ni ostati u realu !

    Ambiciozno, nadam se da ces uspeti.

    Pa neka mu je sa srecom! Potencijal ima, a sa trudom i radom zelja se lako ispuni?

    Slazem se, ima talenat, ali treba da zna i da ga iskoristi u pravom momentu.

    Pa ajde, samo da ne skandiraju odlazi…

    Jovicu verujemo u tebe, bices najbolji!

    Haha tesko,vratices se ti u Frankfurt,prevelik zalogaj je Real za tebe

    U Fran. Ili neki tak klub

    Ako zelis od sebe napraviti nestk, bezi iz Reala

    Hoće, al Jovicu odlazi, Jovicu odlazi… :))

    ….i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju… – bukvalno svaka vest vezana za Jovica.

    Trebas mu dati da igra da bi imao neki učinak.

    Samo da krene

    Slazem se, pokazace on tek 😀

    Njemu treba dati samo sansu da igra, dobar je on fudbaler

    Za dobrog fudbalera pored tehnike i fizicke spreme potrebna je i iole malo pameti…

    Mozda i hoce ako uopste jos i jednu utakmicu odigra u Realu!

    Ja zelim Luki Jovic da uspe i da mu se obistine planovi, ali licno optimista nisam. Po meni ovaj momak nema karakter sampiona, a i talenat mu je skroma, moje misljenje…

    Karakter 0

    Mislim da nema od njega nema ništa u Real, nema on glavu za Real

    Prosecan igrac,nista specijalno,nije za Real.

    Ako sledece godine dobije minutazu a nista ne uradi. Nece biti mesta vise za njega u Realu.

    Nije los igrac,ali mora jos da se dokaze.

    Veruj u sebe i vredno radi, docice sansa koju ces iskoristiti…

    Bolje se ti malo manje pojavljuj u medijima pa ces krenuti i golove da dajes

    Da ga ima vise na sportskim televizijama a manje u Paparazo lovu mozda i bude nesto.od.njega.

    Ako mu daju sansu, pokazace se. Ima potencijal, volju, mlad je, samo napreed

    Samo nemoj da odustajes,sav tvoj trud ce se isplatiti kada dodje vreme za to.

    Bojim se da ce proci na kraju kao i Perica Ognjenovic svojevremeno!

    Toliko para a nije se pokazao bas… Videcemo

    Lukaaa bezi iz Reala,imas ti puno kvaliteta da pokazes kakav si fudbaler.

    zavrsio si svoju karijeru druze ako ostanes u Realu!!!

    Jovic je fantastican decko i odlican fudbaler

    Videcemo, neka ostane u Realu jos 1 sezonu, pa ako ne bude standardno igrao neka ide

    Jovic usao u istoriju nemackog fudbala kao najmladji igrac..a u realu nema sansu da igra…o cemu se tu radi?

    Ajde Luka da dokazes svima da ti je mesto u Realu.

    Bezi ti iz spanije ako mozes dok imas vremena dok si mlad

    Tako si lupeto i pred dolazak bezi ti iz reala cim ti se ukaze prilika unistices se

    previse je on mali za jedan veliki real.

    Sto vise golova i svi ce skandirati njegovo ime

    Stvarno bi bilo vreme da pokazes sta znas. Naravno ako te Zidan pusti.

    Opusti se brate, nadji mir i počni da meces golove

    Pa ima srece sto mu uopste pruzaju sansu,dobio ih je vala puno,a zna se da oni brzo salju igrace u drugi plan

Postavi odgovor