NA POMOLU VELIKI TRANSFER: Makabi zainteresovan za Hrvata!

Kako prenose inostrani mediji, Makabi iz Tel Aviva zainteresovan je da dovede hrvatskog košarkaša Anta Žižića.

Žižić je u dresu Cibone odminirao na terenima ABA lige, da bi usledio prelazak u Darušafaku.

Ipak, 2017. godine je draftovan u Boston. U velikom trejdu za Irvinga prebačen je u Klivlend, da bi se dosta mučio u NBA ligi.

Posle tri sezone nema mesto startera, što bi Makabiju moglo da olakša posao.

Kako su preneli mediji, za njega je posebno zainteresovaj sportski direktor Izraela, Nikola Vujčić.

Žižić bi mogao da predstavlja pravo pojačanje, s obzirom na to da se bliži rastanak sa Amarom Stodemajerom, ali ostaje da vidimo kako će se ova priča razvijati.

Košarkaš Moskovljana: Milutinov bi bio veliko pojačanje za CSKA

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

ESPN NAJAVIO: I Kobi Brajant dobija svoj dokumentarac!

60 Komentara

    Mislim da bi im bio dobro pojačanje, ali ipak je na njemu da odluči

    Sve dok postoje sanse za nba nece se vratiti u Evropu.

    Do tog transfera nece doci ipak ce Zizic pokusati da se nametne nekom od NBA klubova.

    Dobar igrač,ali ne verujem da će se ti desiti.

    Po stilu igre Ante Žižić se nikako ne uklapa u Makabi, pa ako je ovaj transfer istina ujedno je i promasaj. Al iskreno ne verujem da Sveropulos trebuje ovakvog igraca, a jos manje da dozvoljava da mu covek iz uprave namece koga ce da dovede u ekipu.

    Ne znam bas koliko bi predstavljao adekvatno pojacanje u reketu ponosa Izraela, jeste da ga zeli zemljak, sve je to lepo, ali po meni nije bolji ni od Andrije Zizica koji je bio bolji kosarkas od rođenog brata, prebrzo je otisao u Nba, nikako se nije pokazao.

    Bilo bi to odlično pojačanje za makabi, gledao sam ga u ciboni, vrhunski igrac

    Za njega je bolje u evropi sigurno,a bio bi top pojacanje za makabi

    Realno dobra prica i za klub i igraca

    Bolje da dodje u Makabi da igra, nego da greje klupu amerima..a dobar je igrac…

    Tesko da ce se on odreci para, ali u Evropi bi mu bilo topp

    Dosao bi kao pravo pojacanje. Ali ostaje da vidimo sta ce biti

    koliko ovaj ima godina,dobar je igrac za evroligu ali ne verujem da ce doci u evropu

    I ja cisto sumnjam

    Nema sanse, dosta je on kilav

    Bio bi odlicnoo pojacanje za Makabi

    Ispustice pare iz Nba

    Pa, potanje je koliko ce tih para i biti kad on nike za NBA parket realno i oni to vide, a ima i lepih godina. Makabi mu je pun pogodak

    Strasan centat za evroligu

    Malo prespor,zar ne mislis?

    Ne verujem ja da ce biti taj transfer

    Mislim da mu je vreme da se vrati u evropu i pokaze zasto je bio jedan od navecih talenata u evropi… U NBA ocigledno da ce sve teze dobiti sansu

    Muci se u NBA ligi,a u Makabiju bi mogao da pokaze svoj potencijal

    Vrhunski igrac dobro ce mu doci da zaigra u Makabiu

    bolje da igra negod a sedi na klupi

    To je tacno, vecina se zaleti na ime kluba, a to sto su rezerva i greju klupu, tek posle shvate koje su posledice

    Nije NBA za svakoga, mislim da bi mu bilo bolje u Makabiju

    Mozda bi i za njega bilo bolje da predje u Izrael,bio bi od velike koristi i mislim da bi bolje funkcionisao.

    ne verujem u ovo, zasto bi iko menjao ameriku za izrael. osim ako u nba za njega vise ne bude mesta

    Bas zato sto si rekao. Mislim da nema bas mnogo mesta za njega.

    Sumnjam da ce se to desiti, ali ajde da vidimo sta ce vec biti

    Iskreno ne vjerujem u njegov dolazak u Makabi.

    Žižić ima izuzetan kvalitet i sigurno ce dobro doci Makabiju.

    Makabi ce sigurno dobiti dobro pojacanje.

    Ne bih se bas slozio? Na osnovu cega bi bio odlican?

    Ne vidim ga u Makabiju, iskreno… Mada nikad se ne zna

    Ni ja,mislim da se ne bi dobro snasao

    Bolje za njega da se vrati u Evropu , ako ne moze u najgorem timu istocne konferencije da ima neku ozbiljniju minutazu, onda nema sta da trazi u NBA.

    Mislim da neki igraci precenjeno pucaju na NBA a nisu ni svesni kakve tamo zivotinje igraju i koji nacin igre. Treba se nositi sa time. Njemu zelim sve najlepse u nastavku karijere!

    Nije se snasao u NBA, ne prija mu taj stil igre. Treba da se vrati na teren gde dominira i da prihvati ovu ponudu u kojoj bi opet bio onaj stari

    Tesko da ce iz Nba preci u makabi

    Možda će više igrati u Makabiju nego što je igrao u NBA

    Pun pogodak i za njega i makabi, možda je keš manji ali bolje da igra basket, makabi opet ima projekat

    Nije on imao priliku da se dokaze u NBA. Mozda ce imati vise srece u Makabiju.

    Pun pogodak za Makabi

    O da,bilo bi sjajno da predje

    Realno u NBA se nije naigrao i sigurno bi mu u Makaboju bilo bolje…

    Nije se pokazao kako treba.Mozda bi mu bolje bilo da predje u Makabi

    Ozbiljno pojacanje !

    Slazem se, Zigic je vrhunski kosarkas?

    *Zizic?

    Ovo bi bio pun pogodak za Makabi pod uslovom da Zizic hoce da se vrati u Evropu, sto mislim da bi mu bilo pametno jer ocigledno je da 5ice kao sto je on polako nestaju u nba… Jednostavno sada moras da imas sut za 3 poena i ako si 5ica

    nema mesta za njega u nba

    Covek je zeljan igre, mogao bi ozbiljno da doprinese na parketu, mislim da mu je dosta grejanja kkupe

    Slažem se, zato i mislim da će mu Makabi dobro doći.

    Ante Žižić bi mogao da predstavlja pravo pojačanje Makabiu ali ostaje da vidimo kako će se ova priča razvijati.

    Bas tako

Postavi odgovor