TEK STIGAO, A VEĆ IDE Real daje Brazilca na pozajmicu

Poslednji brazilski biser koji je Real Madrid ugrabio – Rejnijer, mogao bi na kraju sezone da se preseli na pozajmicu.

Podsetimo, “kraljevski klub” je talentovanog krilnog igrača doveo iz Flamenga za 30.000.000 evra.

Rejnijer predstavlja novi talas sjajnih Brazilaca poput Vinisijusa, Rodriga, Davida Nereša….

U Realu su imali plan da ga ostave u drugom timu, međutim procena je da će pre napredovati ako ode u neki klub u Primeri.

Ne navode se imena potencijalnih kandidata, ali na prvu loptu svakako iskače Valjadolid.

Poznato je da predsednik kluba Ronaldo ima odlične odnose sa Florentinom Perezom.

Pa bi na konto toga mogao da dobije talentovanog Brazilca na pozajmicu.

TOTI U SVOM STILU: Nisam glup da sina pustim u Lacio

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

NAPOLI NE ODUSTAJE: Jović je još uvek naša glavna meta

58 Komentara

    Izgleda da Valladolid postaje filijala Reala,svesni ili nesvesno, posto ce vrlo verovatno otici i Rodrigo uz Rejnera, tako da ce se razvijati pod budnim okom Ronalda, a i na oku su Realu, pritom mogu da igraju protiv Barselone i ostalih, a nece moci protiv maticnog kluba, zaista ce biti zanimljivo videti kako će na ovo odreagovati Barselona.

    Za mladog Rejnijera je najbolja pozajmica, tako bi ubrzo pokazao sve svoje kvalitete i stekao potrebno samopouzdanje.

    I sto je veoma bitno za mladog igraca je da igra, a to u Realu nece sigurno.

    nema real srece sa ovim igracima iz brazila

    Dobra ideja, vise ce napredovati u primeri nego da igra drugu ligu!

    Pa dobro jos je mlad, ovo ima smisla skroz

    Jebi ga to je ono što real radi kupi talentovanog klinca pa ga šalje na pozajmicu dok se ne iskali u dobrog igrača.

    Da jer nece da se bakce sad sa njim nego im lakse da ga posalju negde da se obuci sam.

    Bolje da decko ode u neki slabiji klub i da igra.Vreme je pred njim i nesumnjam da ce se dokazati

    Ovaj real se zgadio svim vernim ljubiteljima fudbala.

    Htaman da mu predsednik objasni kako se razvija karijera i igra ozbiljan fudbal.

    Odlična bi stvar bila da ode u Valjadolid na pozajmicu, s obzirom da znamo ko je tamo vlasnik kluba. Imao bi odličnog mentora, dobio bi iskustvo i takmičarske utakmice u nogama. A i Valjadolid bi dobio dobrog igrača. Ovo je win win situacija i za klub i za igrača.

    Prava stvar za njega, poslati ga na pozajmicu, pokazace se i vratice se u Real

    Samo su ga prosledili, znaci da nisu zadovoljni.

    Citao sam da je opasan potencijal.. Drugi Kaka… Videcemo.

    Meni nije jasno samo sta je tim mladim igracima u glavi kad potpisu za te gigantske klubove a znaju da nece igrati

    Talentovan je on igrač, ima vremena za njega, i treba da ide na kaljenje prvo pa onda da dominira u Realu

    Kupe 30 vrhunskih igraca samo da ih neko drugi ne bi kupio a ne mogu da dobiju pravu sansu

    Pa njima je samo bitno da oni budu njihovi igraci, nema vezze to sto tako propadaju

    To je ono sto mladi igraci ne razumeju.Pa odaberite klub gde cete igrati,a ne brze bolje da potpisete za Real,pa da vas setaju po pozajmicama.

    Da li ovo ima svrhe sa mladim igracima

    Pa sebicni su, vazno da je on uzeo njega da ga ne bi neko drugi uzeo, a nema veze to sto ne gradi karijeru

    Kad se bolje razmisli bolje je ovako, bar ce da igra stalno

    Njemu je sad vreme za dokazivanje, neka ide, u Realu to svakako nece moci

    Pametan potez da se pošalje na pozajmicu negde i da se kali godinu dve

    Treba da ode negde gde bi imao vecu minutazu i kalio se, ako ga Real ne pusti u prvu postavu, ovo je svakako najbolje resenje

    Kad se setim kako je plakao na predstavljanju u Realu. Dobar decko i zasluzuje da ide tamo gde ce moci da se pokaze.

    i ja mislim..

    te pozajmice mi nikad nece biti jasne, kao dovedes ga, platis za njega i onda ga saljes negde drugde. ako ti nije trebao, sto si ga i dovodio

    Pa sta je njima 30 M , uzas stvarno, tolike pare daju i onda kao idi negde da vezba, a na drugoj strani kukaju da nemaju para ?‍♀️?‍♀️?‍♀️

    Pa ocigledno su videli da je decko kalibar za Real al mu treba sezona il dve konstantnog igranja sto u Realu tesko da ce doboti i zato ide na pozajmicu… Ovako su ga platili 30 000 000 a za dve sezone bi verovazno kostao duplo vise

    Mislim da ce on ite kako dobro iskoristiti, dobro mu ovo i dodje

    Na kaljenje!! Mlad je, ima vremena…

    Idealno mesto da napreduje mlad igrac.

    Pa tako i treba. U Realu tesko da bi imao neku minutazu, a njemu su potrebne utakmice i konstantno igranje da bi napredovao.

    Kazu da je novi Kaka, nije los ali treba on da radi da bi dostigao velicinu kao sto je Kaka

    Ima vremena, samo ozbiljan rad.

    Ima da bude kao sa Edogarom, pravi Real mlad tim,ove starije posle ce da najure

    Kupuju bezveze igrace i salju ih da se kale,bacanje para ali lako im je kad imaju

    Stalno neke pozajmice, ne mogu ni oni sami sve to ispratiti ja mislim

    Mislim da sve prate samo radi para

    Nisam cuo za ovog igraca. Bolje mu je da ode bilo gde da igra i pokaze se, u Realu priliku vrv nece dobiti u skorije vreme.

    to je i najbolja odluka za njega,bolje da igra u losijem klubu i da sebe dovede do savrsenstva nego da greje realovu klupu

    Sjajni Brazilac Renijer, da nije posedovao kvalitet igre sigurno ne bi bio u Realu. Iako su ga imali u planu za drugi tim, opet dobra je odluka sto ide u drugi klub u Primeri.

    Stiče se utisak da Real pravi neku zalihu igrača koje kupuje pa daje na pozajmicu, vrv znaju šta rade.

    Nije to slučajno… Da ide da se malo iskali pa da se vrati…. Pitanje je koliko je on zaista pravi igrač za Real…videćemo

    Pazi real na svoje mlade igrace, znace oni kad je pravi momenat da ga vrate u tim sa pozajmice

    Salju ga da se malo iskali u nekom klubu pa kad im se vrati bice to pun pogodak. Verovatno znaju sta rade jer da im ne treba za dalje resili bi ga se potpuno.

    to je klasika za Real,skoro sa svim mladim igracima tako,daju tolike pare,i onda pozajmice,i posle vise i ne dodju do prvog tima Reala

    Ne znaju kako da ih se otarase na lep način.

    Prava odluka i za klub i za njega, decku trebaju minuti da dokaze i pokaze sta moze a u Realu ce to prve sezone ici malo teze..

Postavi odgovor