BARTI LJUTA: Sedenje i čekanje, ovo je stvarno bizarno

Najbolja teniserka sveta Ešli Barti ističe da joj nije nimalo lako da održi visok intenzitet treninga za vreme pauze uzrokovane pandemijom koronavirusa.

Australijanka tvrdi da je teniserima teže nego drugim sportistima.

Sedenje i čekanje, ovo je zaista bizarno. Spremate se za sezonu na tvrdoj podlozi, a onda ste odjednom u avionu i vraćate se u Australiju. Za sve je drugačije. Za tenisere postoji ta neizvesnost. Nama je potrebno da u celom svetu bude sve u redu pre nego što se sezona nastavi. Domaća prvenstva imaju šansu da ponovo budu pokrenuta, ali za globalni sport je jedinstvena situacija ovog držanja šablona – rekla je Ešli Barti.

Prema poslednjim informacijama, teniska sezona bi trebalo da bude nastavljena 13. jula.

NOVI TENISKI PROBLEM: US Open neće biti u Njujorku?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak | Branko Borota i Mile Močibob premijerno iz karantina!

TEK STIGAO, A VEĆ IDE Real daje Brazilca na pozajmicu

66 Komentara

    Svi trpe,malo strpljenja i ovo ce proci!Svi su u istim polozajima

    Kao da je ona jedina koja je suocena sa ovim problemom, svasta…

    Ugledaj se na Kravica! Nemoj devojko sedeti kući nego lepo traži drugi posao dok turniri ne krenu.

    Svi imamo u toku dana hiljadu emocija tako da je i ljutnja i bes sasvim ok, drzi se devojko i spremaj za lepse dane.

    Epa gospodjice..kako je svima..tako i tebi?

    Nije bas tako, lepo kaze da je njima potrebno da u celom svetu bude ok da bi se nesto dalje znalo, samo moze da se nada da se situacija sto pre normalizuje.

    Pa ti nemoj, imaš reket lopticu neki zid i udri… Mani je problem što čekam u 55 kvadrata. Prema tome ne davite razmaženci nego radi i dalje od frižidera…

    Hahahhahaa???

    Zao mi je Barti, devojka ima pravo, tenis ce na kraju biti najvise pogodjen ali trenutno se tu nista nemoze uciniti.

    Zbog cega mislis da je tenis najvise pogodjen,a ostali sportovi nisu??

    svaki dan neka nova odluka, nije bas fer prema sportistima, tek za tenis sto se nista ne zna..

    Svaki dan neka nova nagadjanja, daleko smo jos od konasnih odluka, tako da i ona mora da bude strpljiva i malo kreativnija, nema od besa i ljutnje nista.

    Sto ne krenu oni sa treninzima, oni barem nemaju kontakte, mogli bi za mesec dana i da krenu sa turnirima!

    Zeznuli im sezonu skroz.. meni je najzalije sto se wimbledon nije igrao…

    Ahhaa pa svakom je svoja muka najteza, ali mislim da je isto i njima i fudbalerima i kosarkasima.. svi cekaju

    S obzirom da pricaju o nekom drugom talasu virusa, daj boze da ih i 13. Bar puste na terene

    Svi smo ljuti jedva čekamo da počnete pa i bez publike.

    Odlaganje svih sportova ide na zivce nama obicnim ljudima a kamoli profesionalcima.

    Svima je dosta čekanja, svima je teško i svi bi igrali to znamo ali situacija je trenutno takva kakva je. Nije da je imala neki fantastičan niz i pobede da bi se ljutila i imala za čim da žali. ?‍♂️

    Kako svi tako i vi teniseri. Svi čekaju, svi su na štand by-u pa tako i vi.

    Neizvesnost ubija, ova izjava je sasvim na mestu

    Jbg svi sede kod kuce i cekaju i nadaju se da ce ovo proci sto pre..

    U kakva je to bi covek pomislio,mnogo se isekirala

    Previse patetise.I kao ljuta je.Svi smo mi u kucama,svi cekamo da se situacija smiri

    Svi cemo da osetimo posledice, ovo uopste nije najivna situacija.

    Tenis je sport koji je najvise osetio posledice virusa,nazalost.

    Nije samo njoj,svima je pa sta sad ne mozemo jista sem da cekamo da to sto pre prodje..

    Teniserima je najgore u ovoj situaciji, najvise putuju, i najteze ce biti da se odredi datum kad ce stvarno sve biti nastavljeno..

    Ma ko zna kada ce tenis da se nastavi, mislim da nema nista od velikih grendslemova

    Svima nam je ovo bizarno sto se desava, jos bizarnije mi je sto sedimo po 24h u kucj par dana, a ne sto nema tenisa

    Barti, slazem se sa tobom, potpuno

    Kako svima pa tako i tebi Barti… Svi sedimo i cekamo.. Jedino se slazem da ce tenisu biti najteze tj najkomplikovanike da se nastavi

    tebra, svima je dosta sedenja i cekanja, i nama smrtnicima takodje. jedina razlika je to sto ona svoju dozu cekanja provodi u kuci od 300 kvadrata na najtoplijem kontinentu na svetu, sa bilansom u banci dovoljnim da kupi omanju drzavu, a mi gubimo poslove od kojih smo i inace zaradjivali 300 evra. Jako joj je tesko, stvarno.

    Pa mora da se pomiri sa tim, tako mora jednostavno

    Mislim da je neumesna ova kuknjava, tesko je svima ne samo njoj, tj. teniserima, a ako cute mnogo vece teniske velicine od nje, ne vidim potrebu da oba kuka

    apsolutno…ovaj karantin lose utice na sve nas, cemu toliko kukanja :/

    Razumem je, tenis je njen zivot, ali svima je ovo bizarno

    sedi kuci i miruj, treniraj koliko mozes i cekaj 13-i juli. pitaj lekare sa koliko se oni bizarnosti svakodnevno suocavaju

    Ima dvoriste pa nek trci,trenira.Svima je tesko

    Veliko je Pitanje da l ce da se i igra tenis ove godine …

    Ti nemoj da sedis i da cekas nego treniraj. Proci ce sve ovo samo moramo biti stpljivi

    Ruzno je da to kazem, ali devojka preterano patetise

    nacice i oni neko adekvatno resenje ne sumnjam ja u to,velike sume novca su tu u pitanju

    Razumem je, sedenje i cekanje je bizarno.

    Ne mora da sedi i da ceka, sigurno ima svoj teren za treninge obzirom na kolicinu novca koji zaradjujemo, bespotrebno patetise

    Verujem u nastavak teniske sezone pa cak i pre 13 juna..

    Bolje da se sve lepo smiri, nece tenis da propadne ako krene kasnije od predvidjenog datuma

    Pitanje je da l ce da se i igra tenis ove godine …

    Slazem se treba sto pre poceti sa sportom

    Treba, ali trenutni uslovi to ne dozvoljavaju

    Ma šta bi ti? Sami ste sebi najbitniji, ni ne mislite na ostale i šta se sad dešava. Sedi tu i čekaj da sve bude bolje.

    Sedenje i cekanje svima tesko pada, samo da ova situacija prodje sto pre, ljudi ce izludeti.

    Neki ljudi se bore za zivot,a njoj je tesko palo da sedi i ceka kuci.

    Ne mora sedeti i cekati, moze svakojake treningde da isproba, to je bar sad lako dok ceka

    ova je na nekim drogama! kako svima tako ce i tebi biti

    Bas sam se potreso zbog tebe i tvojih briga

    Tenis ce poslednji da se vrati normalnim tokovima upravo jer takmicari dolaze iz svih zemalja sveta. A kad ce u celom svetu sve biti ok pitanje je.

    Oni ne treba ni da zure da se povrate u normalu. Bas zbog dolazaka igraca i organizacije. Ko ceka taj doceka.

Postavi odgovor