U poslednje vreme se dosta priča o tome da bi Pol Pogba na leto mogao da napusti Mančester junajted, ali to se izgleda neće desiti.
Tri kluba koja su se dovodila u vezu sa Francuzem su Pari Sen Žermen, Real Madrid i njegova bivša ekipa – Juventus.
Ipak, zbog pandemije koronavirusa koja je pogodila ceo svet mnogi veliki klubovi su zapali u finansijsku krizu, pa je teško očekivati da će neko izdvojiti 100 miliona koliko bi tražio Junajted za Pogbu.
Šampion Francuske je bio spreman da ponudi odeđeni novac, plus Anhela di Mariju i Julijana Drakslera, dok se klub iz Torina i “kraljevići” nisu oglašavali o konkretnim potezima u vezi dovođenja ovog fudbalera.
Treba reći da je Pogba ove sezone za “crvene đavole” odigrao samo osam utakmica, a razlog za to je povreda zbog koje je propustio skoro celu sezonu.
Sigurno da bi u Junajtedu bili zadovoljni da 27-godišnjak ostane, jer se nesumnjivo radi o vrhunskom fudbaleru, a veruje se da bi bio odličan tandem sa Brunom Fernandešom.
Na stolu milioni, a u srcu… Degenek zbog Zvezde odbio ponudu karijere!
OBAVEZNO POGLEDAJTE Danijel Aleksić: Uživam u Turskoj! Kakvi su Robinjo, Škrtel, Demba i Višća? O Zvezdi, Đenovi, Arabiji…



Vuk
Dobar je on, al mislim da ne vredi toliko para
igorconga
Nema od ostanka u Mancesteru nista,prodace ga klub Realu,toje vec dogovorena stvar,koja se za sada vesto cuva,ali nece moci jos dugo,niti je klub srecan njegovim igrama,niti je on sam zadovoljan u klubu,plus mu ugovor istice na leto 2021godine.
Aleksandar
Vredi on svaku paru ali mislim da je najbolje resenje da promeni klub!
M
Najbolje bi bilo da ostane i pokusa da vrati formu koju je nekada imao u juventusu.
Kosta48
Neces ti nidje vidim ja 🙂
Teo13
joj 100 miljki,ne vredi ni pola od toga
Cole
Ko ce bolje proci, pitanje je sad. Svi bi da se sto vise ovajde.
zeljko1
Prosecan igrac mislim da on ne vredi toliko
Stefan
Ode Pogba iz Junajteda
Muki85
Junajtedu treba par krstenih napadaca, ne moze Pogba sam i nije on kriv za sve nego jednostavno tim nije dovoljno kvalitetan.
Peda69
Najveci prevara od igraca najveca zabluda od igraca.
Solo Inter
Svaki dan druge vesti
Slave
I najbolje mu je u Junajtedu
Vasko de
Obostrano je nezadovoljstvo klub-igrac ,Pogba sigurno odlazi videcemo u kom pravcu.
Tasa
Videcemo
Marko855
Ako im neko ponudi 30miliona treba da budu zadovoljni jer vecina klubova ne moze da plati ni 40miliona za igrace koji su bili u formi celu sezonu a ne za pogbu koji uopste skoro nije igrao da daju 100 miliona…
Sanja90
Ma kakvih 100miliona, bezi bre, vrti mi se u glavi kada procitam cifre
Goran
Mančester pokušava da vrati deo novca koji du dva puta uložili u njega,ali ništa od toga.
Slavisa93
Mnogo su ulozili a slabo se pokazao…ne verujem da ce uspeti da ga prodaju za ovoliku cifru,kako je igrao niko nece dati ove pare za njega?
pixi
U Real da odes da se proslavis ??
IvanP
To nisu zvanicne informacije
Nemanja
Treba da menja sredinu ,nije Man klub za njega ,bar tako izgleda na terenu …
DanijelaDanijela
Jedan dan sigurno ide, sutra dan sigurno ostaje?
Mića3
Najbolje mu je u Mančesteru
PAJA
Pa logicno, ove sezone vise van terena nego na njemu i onda traze 100m?
Mario
I najbolje mu je da ostane, u ovim klubovima za njega i ne bi bilo mesta, mislim da je jako precenjen fudbaler.
Straja
Svaki dan idi mi dodji mi…
Fića
Pa ne zna se ko koga vise.Idi sine,nisi zadovoljio uopste,vise si fudbala igrao kuci,nego na terenu.
Boki30
Pa mozda i vredi toliko. Al odakle im
Tandaramandara666
Naravno da ce da ostane
Bobi30
A svi oni pričaju kriza. Nema se para. Aha bas
F&R
Dobar ali precenjen igrac
Igor
Ne verujem da ce se iko usuditi da da toliku lovu,pogotovo sto je imao povrede
Stojan
Dobar je on igrac, znacice dosta ako ostane
Sinisa
Nece on nigde, niko nece platiti toliko
Lidija
Dobar zadnji vezni igrac, ali presenjen novcano
Duka
Ma da ukanalio se sa junajtedom sad tu i ostani .. a sada mu ne vredi ni ici u italiju
DelijaMomak
Ako nude Di Mariju i Drakslera i jos i lovu,prihvataj i ne pitaj.
Radule
Di Marija nece u Mancester jer su ga oterali
Gile
Pogbu u masnicu i dovidjenja
Radivoje
A mislis da se to psg isplati msm da ne vredi on vise toliko upropasio je karijeru sa junajtedom
Borko
Mogao bi PSG da izdvoji te pare.
Milojica
I da ostane nista nece da pokaze kao i do sada, nije ovo klub za njega
Mladen76
Moze se desiti da se i popravi nakon ove situacije, nemojte odmah da ga otpisujete
Prka
Ima on mnogo vise kvaliteta nwgo sto dokazuje. Samo kad prodje pandemija i malo se smiri stanje u svetu. Podgba ce da ima dobar transver mnogo veci nego sto pricaju.
Ilija
Najbitnije je da pobegne iz Junajteda sto pre,mislim da stagnira tamo
Bogi
Najviše je on sam kriv za to stagniranje…
Maxa
Juve bez Pogbe nije Juve.
DelijaMomak
Ma raspadaju se bez Pogbe 😀
Mare10
Ostaće jer niko neće dati te pare za njega…
Vardy
Ostani i polaži šta si ?
Boro
Prosecan igrac, a oni se razlecu parama!
Cr7
Ovo bi bilo najveece pojačanje za utd ?
Oki
Ovaj igrac nikad nije vredeo toliko!
Raùl
Sad vec lupas,on je bio babaroga u Juveu,a u utd nisu znali da ga iskpriste ,ne igra Pogba zadnjeg veznog!
Janbo
Ko hoce da plati ovog 100 miliona, taj je teska budala!
Baća
Dobar je on ,samo razmaženko