KAKVA JE SUDBINA POGBE Francuz najbliži ostanku u Junajtedu?

U poslednje vreme se dosta priča o tome da bi Pol Pogba na leto mogao da napusti Mančester junajted, ali to se izgleda neće desiti.

Tri kluba koja su se dovodila u vezu sa Francuzem su Pari Sen Žermen, Real Madrid i njegova bivša ekipa – Juventus.

Ipak, zbog pandemije koronavirusa koja je pogodila ceo svet mnogi veliki klubovi su zapali u finansijsku krizu, pa je teško očekivati da će neko izdvojiti 100 miliona koliko bi tražio Junajted za Pogbu.

Šampion Francuske je bio spreman da ponudi odeđeni novac, plus Anhela di Mariju i Julijana Drakslera, dok se klub iz Torina i “kraljevići” nisu oglašavali o konkretnim potezima u vezi dovođenja ovog fudbalera.

Treba reći da je Pogba ove sezone za “crvene đavole” odigrao samo osam utakmica, a razlog za to je povreda zbog koje je propustio skoro celu sezonu.

Sigurno da bi u Junajtedu bili zadovoljni da 27-godišnjak ostane, jer se nesumnjivo radi o vrhunskom fudbaleru, a veruje se da bi bio odličan tandem sa Brunom Fernandešom.

Na stolu milioni, a u srcu… Degenek zbog Zvezde odbio ponudu karijere!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Danijel Aleksić: Uživam u Turskoj! Kakvi su Robinjo, Škrtel, Demba i Višća? O Zvezdi, Đenovi, Arabiji…

TAKO SE TO RADI Dortmund pronašao zamanu za Sanča u Barseloni?

57 Komentara

    Dobar je on, al mislim da ne vredi toliko para

    Nema od ostanka u Mancesteru nista,prodace ga klub Realu,toje vec dogovorena stvar,koja se za sada vesto cuva,ali nece moci jos dugo,niti je klub srecan njegovim igrama,niti je on sam zadovoljan u klubu,plus mu ugovor istice na leto 2021godine.

    Vredi on svaku paru ali mislim da je najbolje resenje da promeni klub!

    Najbolje bi bilo da ostane i pokusa da vrati formu koju je nekada imao u juventusu.

    joj 100 miljki,ne vredi ni pola od toga

    Ko ce bolje proci, pitanje je sad. Svi bi da se sto vise ovajde.

    Prosecan igrac mislim da on ne vredi toliko

    Junajtedu treba par krstenih napadaca, ne moze Pogba sam i nije on kriv za sve nego jednostavno tim nije dovoljno kvalitetan.

    Najveci prevara od igraca najveca zabluda od igraca.

    Obostrano je nezadovoljstvo klub-igrac ,Pogba sigurno odlazi videcemo u kom pravcu.

    Ako im neko ponudi 30miliona treba da budu zadovoljni jer vecina klubova ne moze da plati ni 40miliona za igrace koji su bili u formi celu sezonu a ne za pogbu koji uopste skoro nije igrao da daju 100 miliona…

    Ma kakvih 100miliona, bezi bre, vrti mi se u glavi kada procitam cifre

    Mančester pokušava da vrati deo novca koji du dva puta uložili u njega,ali ništa od toga.

    Mnogo su ulozili a slabo se pokazao…ne verujem da ce uspeti da ga prodaju za ovoliku cifru,kako je igrao niko nece dati ove pare za njega?

    Treba da menja sredinu ,nije Man klub za njega ,bar tako izgleda na terenu …

    Pa logicno, ove sezone vise van terena nego na njemu i onda traze 100m?

    I najbolje mu je da ostane, u ovim klubovima za njega i ne bi bilo mesta, mislim da je jako precenjen fudbaler.

    Pa ne zna se ko koga vise.Idi sine,nisi zadovoljio uopste,vise si fudbala igrao kuci,nego na terenu.

    Pa mozda i vredi toliko. Al odakle im

    A svi oni pričaju kriza. Nema se para. Aha bas

    Ne verujem da ce se iko usuditi da da toliku lovu,pogotovo sto je imao povrede

    Dobar je on igrac, znacice dosta ako ostane

    Ma da ukanalio se sa junajtedom sad tu i ostani .. a sada mu ne vredi ni ici u italiju

    Ako nude Di Mariju i Drakslera i jos i lovu,prihvataj i ne pitaj.

    Di Marija nece u Mancester jer su ga oterali

    Pogbu u masnicu i dovidjenja

    A mislis da se to psg isplati msm da ne vredi on vise toliko upropasio je karijeru sa junajtedom

    I da ostane nista nece da pokaze kao i do sada, nije ovo klub za njega

    Moze se desiti da se i popravi nakon ove situacije, nemojte odmah da ga otpisujete

    Ima on mnogo vise kvaliteta nwgo sto dokazuje. Samo kad prodje pandemija i malo se smiri stanje u svetu. Podgba ce da ima dobar transver mnogo veci nego sto pricaju.

    Najbitnije je da pobegne iz Junajteda sto pre,mislim da stagnira tamo

    Najviše je on sam kriv za to stagniranje…

    Juve bez Pogbe nije Juve.

    Ma raspadaju se bez Pogbe 😀

    Ostaće jer niko neće dati te pare za njega…

    Prosecan igrac, a oni se razlecu parama!

    Ovo bi bilo najveece pojačanje za utd ?

    Ovaj igrac nikad nije vredeo toliko!

    Sad vec lupas,on je bio babaroga u Juveu,a u utd nisu znali da ga iskpriste ,ne igra Pogba zadnjeg veznog!

    Ko hoce da plati ovog 100 miliona, taj je teska budala!

    Dobar je on ,samo razmaženko

Postavi odgovor