Francuska je ovog četvrtka proglasila kraj prvenstva, odnosno Lige 1 i Lige 2, šampion najvišeg ranga PSŽ, ali najveći pobednik je – Ren.
Naime, Ren će prvi put u istoriji igrati u Ligi šampiona!
Ako vam kažemo da su samo tri kluba duže u najvišem rangu francuskog fudbala, sigurno ćete biti šokirani time.
Samo su Marsej (70) i Sent Etjen i Bordo sa 67 sezona u Ligi 1, ispred Rena na večnoj listi!
Sada će klub iz Bretanje, koji ove godine slavi 119 godina postojanja, prvi put ukrstiti koplja s onim najvećim.
Da li može da se ponovi Atalanta iz ove sezone? Navijamo za to!



Iva
Svaka cst za ren, moguce da ce biti nova senzacija
Vlada
Lepe vesti za Ren ali cisto sumnjam da ce nesto uraditi,bar ce uzeti fine pare!
Steva
Ma koji Ren,smejurija od ekipe!Naletece na Bajern ili Man.City,oduvace ih!!!
Nemanja
Imali su sreće da se ovako završi liga ..ako ništa drugo bar će igrati LS i uzeti dobre pare !
Gedza
uzas sta su francuzi uradili ali barem eto nekih novih debitanata u ligi sampiona
Tasa
Opravdace priliku ne sumnjam
Mića3
Lepa prilika da se pokaže.
Marko
Lepe vesti za Ren ali ne verujem da će biti uspešni.
Todor
Super za Ren, jer da se sezona nastavila pitanje je da li bi usli u LS.. Nadam se da ce pruziti svoj maksimum, i iskoristiti dobro priliku koja im se dala 🙂
Milojica
Oni slave drugi kukaju, pitaj boga sta se radi, svi nesto preuranjeno donose odluke iako im je fifa dala fore do kraja maja da se izjasne
Marko89
Pitanje je da li bi Rennes ostao na poziciji koja vodi u LS da se sezona zavrsila regularno…u svakom slucaju, nek im je sa srecom
Zorica
Baš ih briga,idu u LŠ
Đuro
Ren poznat kao domaćinska ekipa uz malo sreće ode u Evropu. Nadamo se da se neće obrukati ako ništa biće lakše za kladjenje
BaNe
Ren je veliko iznenađenje ove godine, ko zna mozda se i ponovi Atalanta.
Prka
Znate kako ova francuska liga je puna iznenadjenja. Sva ta prva tri mesta vec duze vreeme su zasluzno tu gde jesu.
Gavricka
Dok nekome ne smrkne drugome ne svane. Neka im je srecno
Mihajlo
Bezveze, ali sta je tu je.
Rajic
Lepo iznenadjenje
Garinca
Nadam se da ce iskoristiti sansu i igrati van svojih mogucnosti. Obradovace prave romantike fudbala svakako.
DuLE
Još i senf (Dižon) da je prošao bio bi to zanimljiv sos u LŠ. Kad budu napravili lom… nešto razmišljam da da uplaćujem na njih, jednom će pobediti …
Tzki
Konačno da se neka nova ekipa pojavi, da osveži takmičenje poput atalante
Ronaldo
Neće biti kao Atalanta sigurno!
igorconga
Ne verujem da su kadri da ponove uspeh Atalante,ipak Atalanta mnogo lepsi fudbal za oko igra od ekipe Rena.Videcemo da li ce Ren uspeti pre svega da sacuva okosnicu tima,tu pre svega mislim na supertalentovanog Kamavingu,koji je na meti bogatijih klubova i svakako mnogo poznatijih od ekipe Rena.
Ruki
Zaigrace, osecam to
Boban
Za 119. godisnjicu za Ren je ovo bas lep poklon
Zoran
Poklon u svakom smislu te reci
Miki
Ren-u je ova korona donela lepe vesti. Videcemo kako ce se snaci
Petar
Imaju sansu da zaigraju u LS ali s obzirom da su debitanti ne verujem u lom,ali lopta je okrugla