Francuzi danas završili sezonu, (već) poznat datum nove!

Fudbalska asocijacija Francuske danas je donela odluku o završavanju sezone. Nakon 28 odigranih kola Pari Sen Žermen je novi stari šampion.

I dok oni klubovi koji su nezadovoljni ovakvom odlukom najvljuju tužbe, Francuzi su već odredili datum nove sezone.

TENZIJE U FRANCUSKOJ Tuluz tuži ligu što je eliminisan pre kraja!

Nova sezona će početi 22. avgusta, dogovorila je liga u saradnji sa televizijskim kompanijama.

Na ovakvu odluku može da utiče samo Vlada Francuske ukoliko utvrdi da održavanje utakmica može narušiti javno zdravlje.

Izvesno je da će se mečevi do sredine septembra igrati pred praznim tribinama.

„Tražio sam da odem, a Murinjo mi je rekao da sam totalno retardiran…“

OBAVEZNO PROČITAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob secaju se evropskog prvenstva 92

NAJVEĆI STADION NA SVETU Ima kapacitet 220.000 i – nepoznat je!

23 Komentara

    po meni jako skandalozna odluka a tabela ne bi bila ni blizu ovoga na kraju sezone

    Pametna odluka ,cekamo narednu sezonu.

    Mislim da ovako treba i ostali da urade.
    Pocnes novu sezonu i cao.
    Ova nije imala srece. Ne treba siliti nista

    Kod Francuza u ligi je sve vec bilo jasno oko pobednika tako da im ova odluka i nije tesko pala.

    Psz nije, a ostalim timovima koji su imali sanse da izbore izlazak na evropsku scenu a sad im je to uskraceno….. Sta sa tim.

    Najpametnije sto su zaustavili em zbog virusa a i psz tesko da ce srusiti

    Tako se to radi, netreba forsirati po svaku cenu nastavak

    Kako je moglo drugačije. Bravo za FFF a buuu za novinare sa fejk vestima. PSG bi i ovako i onako bio prvak.

    Ne razumem razlog zasto nisu nastavili…

    Premier Liga, LA Liga, Serija A i Bundes Liga, kao jedine ozbiljne lige ce se nastaviti.
    Svim ligama koje su ovako prekinule prvenstvo zabraniti učešće u Evropi sledeće godine, pa nek se igraju medjusobno.. Ako svi ljudi mogu da se vrate na posao u fabrike itd, mogu i oni da trce za loptom 😀

    pozabavice se Francuzi jos ovom problematikom

    A sto ce Ren po prvi put u LS jel im to ne valja

    Ma da narusice zdravlje nek igraju i ne zvrndaju vise

    Sad su naravno svi nezadovoljni i naravno bice tuzbi ali ljudi ne vrede vam te tuzbe izgubicete dosta novca

    igracima svakako nije bilo do igre,velikoj vecini…nije avgust daleko…taman ce se stvari vratiti do tada u normalu

    Ako se vrate

    Da li ce bas tako biti? Ne bih ja toliko siguran bio, fudbalska asocijacija Francuske ce morati dobrano da plati Lionu, za neocekivane gubitke, videcemo uostalom narednih meseci kakav će epilog biti.

    Ko gubi ima pravo da se ljuti ali s obzirom da je u vanrednoj situaciji donesena odluka nekako je ispalo kako se kome zalomi

    Tako je slazem se a i doneli su najpametniju odluku.

Postavi odgovor