REN DEBITUJE U LIGI ŠAMPIONA: Da li ćemo gledati "novu Atalantu"?

Francuska je ovog četvrtka proglasila kraj prvenstva, odnosno Lige 1 i Lige 2, šampion najvišeg ranga PSŽ, ali najveći pobednik je – Ren.

Naime, Ren će prvi put u istoriji igrati u Ligi šampiona!
Ako vam kažemo da su samo tri kluba duže u najvišem rangu francuskog fudbala, sigurno ćete biti šokirani time.

Samo su Marsej (70) i Sent Etjen i Bordo sa 67 sezona u Ligi 1, ispred Rena na večnoj listi!

Sada će klub iz Bretanje, koji ove godine slavi 119 godina postojanja, prvi put ukrstiti koplja s onim najvećim.

Da li može da se ponovi Atalanta iz ove sezone? Navijamo za to!

U LIONU BESNI! Prete tužbom zato što su ostali bez Evrope

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!

28 Komentara

    Svaka cst za ren, moguce da ce biti nova senzacija

    Lepe vesti za Ren ali cisto sumnjam da ce nesto uraditi,bar ce uzeti fine pare!

    Ma koji Ren,smejurija od ekipe!Naletece na Bajern ili Man.City,oduvace ih!!!

    Imali su sreće da se ovako završi liga ..ako ništa drugo bar će igrati LS i uzeti dobre pare !

    uzas sta su francuzi uradili ali barem eto nekih novih debitanata u ligi sampiona

    Super za Ren, jer da se sezona nastavila pitanje je da li bi usli u LS.. Nadam se da ce pruziti svoj maksimum, i iskoristiti dobro priliku koja im se dala 🙂

    Oni slave drugi kukaju, pitaj boga sta se radi, svi nesto preuranjeno donose odluke iako im je fifa dala fore do kraja maja da se izjasne

    Pitanje je da li bi Rennes ostao na poziciji koja vodi u LS da se sezona zavrsila regularno…u svakom slucaju, nek im je sa srecom

    Ren poznat kao domaćinska ekipa uz malo sreće ode u Evropu. Nadamo se da se neće obrukati ako ništa biće lakše za kladjenje

    Ren je veliko iznenađenje ove godine, ko zna mozda se i ponovi Atalanta.

    Znate kako ova francuska liga je puna iznenadjenja. Sva ta prva tri mesta vec duze vreeme su zasluzno tu gde jesu.

    Dok nekome ne smrkne drugome ne svane. Neka im je srecno

    Nadam se da ce iskoristiti sansu i igrati van svojih mogucnosti. Obradovace prave romantike fudbala svakako.

    Još i senf (Dižon) da je prošao bio bi to zanimljiv sos u LŠ. Kad budu napravili lom… nešto razmišljam da da uplaćujem na njih, jednom će pobediti …

    Konačno da se neka nova ekipa pojavi, da osveži takmičenje poput atalante

    Ne verujem da su kadri da ponove uspeh Atalante,ipak Atalanta mnogo lepsi fudbal za oko igra od ekipe Rena.Videcemo da li ce Ren uspeti pre svega da sacuva okosnicu tima,tu pre svega mislim na supertalentovanog Kamavingu,koji je na meti bogatijih klubova i svakako mnogo poznatijih od ekipe Rena.

    Za 119. godisnjicu za Ren je ovo bas lep poklon

    Poklon u svakom smislu te reci

    Ren-u je ova korona donela lepe vesti. Videcemo kako ce se snaci

    Imaju sansu da zaigraju u LS ali s obzirom da su debitanti ne verujem u lom,ali lopta je okrugla

Postavi odgovor