LEBRON DEMANTUJE: Želimo da nastavimo ovu sezonu, spreman sam!

Nastavak NBA lige još uvek nije ni na vidiku, ali brojne teorije već postoje.

Jedna od njih je da su neki timovi protiv nastavka, ali to je demantovao košarkaš Los Anđeles Lejkersa, Lebron Džejms.

-Niko koga ja znam iz tih branši ne misli tako i nije rekao nešto tako. Čim sve bude sigurno, želeli bismo da nastavimo sezonu – rekao je Džejms.

Važi za jednog od najboljih košarkaš današnjice, te ni ne čudi što će spreman dočekati eventualni nastavak prvenstva.

-Ja sam spreman i naš tim je spreman. Niko ne bi trebalo da otkazuje ništa – zaključuje Lebron.

Lejkersi su u trenutku prekida sezone zauzimali prvo mesto na Zapadnoj konferenciji sa učinkom od 49 pobeda i 14 poraza.

Barkli otklonio dilemu: Džordan prvi, Lebron tek – sedmi!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Danijel Aleksić: Uživam u Turskoj! Kakvi su Robinjo, Škrtel, Demba i Višća? O Zvezdi, Đenovi, Arabiji…

PEŠIĆ: Nadam se da ćemo moći da završimo sezonu

34 Komentara

    Naravno zdravlje je prvo na prvom mestu,ali ako se brzo resi situacija vratice se na teren

    Lebron je moj omiljeni igrac i jedva cekam da ga gledam opet,nadam se da je to uskoro!

    Veruj mi i mi smo spremni i cekamo kao zapete puske da pocne

    Ako se nastavi razbucaće ih Lebron kao buldožer straćaru!

    mislimda su svi zeljni da gledaju sport na malim ekranima a tako i igraci da istrce nateren opet

    Nisi ti sad spreman koliko si željan košarke i to je razumljivo …kao kad djetetu uzmeš igračku ,nadamo se povratku na teren ubrzo

    “The Chosen One”… Čovek mašina… ?

    Bitno je da su spremni, sve će to polako početi i vratiti se u normalu

    Sve je lepo rekao, to su profesionalci i profesionalno rade svoj posao, uz dodatne mere vezbednosti neće biti problema, zato je i rekao da su oni spremni

    Ne sumnjam da su spremni i da jedva cekaju da se vrate na teren. Milion dezinformacija koje se sire su prica za sebe, moraju novinari necim da se bave.

    Po meni ne jedan od najboljih, nego najbolji.
    A sto se tice sporta naravno da svi zele da pocnu, samo kada se za to steknu uslovi.

    Pa naravno da su oni spremni a sta ce mo za ostalo.Mislim da ce tesko doci do nastavka

    Nadam se da ce se sezona nastaviti pa makar i bez publike. A ne sumnjamo da su Lebron i njegov tim i vise nego spremni 😀

    Lepo čovek kaže,čim bude sigurno,igraće

    Lebron je spreman sigurno, samo jos struka da kaže može. Nisam siguran kada je rok da se izađe sa informacijom o nastavku NBA lige a do tada molim vas bez nagađanja

    Ako im je struka kao nasa najebace, igrace sledece godine u decembru

    Koliko samo nagadjanje i dezinformacija valjda u nedostatku pravih novinari lupaju i pišu samo da bi nešto pisali.

    Dobro je da svi spremno docekaju pocetak

    Lejkersi su najbolji u NBA to definitivno. Lebron je ovo avs lepo rekao da je to samo neko proneo laz. Svi jedva cekamo da se vrate u normalu ti zeljno iscekivani mecevi.

    Pa ajde vise i mi cekamo, samo da se krene, bez publike sta ima veze, vratice se ljudi kad dodje vreme.

    Jako mi se sviđa ovako sročena izjava. Sve je tu rečeno.

    Na zalost Lembrona bojim se da do nastavka NBA sezone nece doci. Jednostavno nemoguce je stvoriti bezbedne uslove u ovom trenutku.

    Ako ste spremni sta čekate, napred samo

    Njihova spremnost na zalost nije jedini i odlucujuci faktor u ovoj situaciji, ali eto nadajmo se da ce uskoro i oni krenuti

    Veliki profesionalci i igra u NBA je vrhunska,to je vrlo vredna gledanja kosarka

    svi jedva cekamo da pocne nba,nadam se da situacija u USA smirili,ne pratim vise te vesti pa nisam upucen

    NBA je uvek spreman ne za nastavak vec za igru

    Ljudi, pa Lebron je rodjen spreman. Samo cu to da kazem. tako da i njegova ekipa

    Jeste dobar

Postavi odgovor