TREĆI PUT U PARTIZANU Mačvan ponovo oblači crno-belo?

Još uvek se ne zna šta će biti sa ovom košarkaškom sezonom, ali Partizan već razmišlja o pravljenju tima za narednu takmičarsku godinu.

Naime, kako navodi italijanski košarkaški novinar Luka D’Alesandro bivši igrač crno-belih Milan Mačvan bi ponovo mogao da stigne u Humsku.

Mačvanu je istekao ugovor sa Tokio Alvarkom i u Partizan bi mogao da dođe kao slobodan igrač.

Partizan pokušava da produži ugovore sa nosiocima tima i potom će se okrenuti opcijama na tržištu. Milan Mačvan bi mogao da bude jedna od njih. Mačvan je slobodan igrač nakon napuštanja Tokija. Ništa nije konkretno za sada, ali mi je rečeno da bi moglo da bude u budućnosti – napisao je D’Alesandro na Tviteru.

Ovaj 30-godišnji krilni centar je u dva navrata nastupao za Partizan. Najpre u sezoni 2011/2012, kada je došao kao pozajmljen igrač Makabija, a potom je u crno-belom bio i u sezoni 2013/2014.

Nema sumnje da bi Mačvan bio veliko pojačanje za klub iz Humske, koji je nedavno produžio ugovor sa Radetom Zagorcem.

PUSTE ŽELJE CRNO-BELIH Nedović u Partizanu – koliko je to realno?!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

67 Komentara

    Macvan, igrac koji je poznat po tome da igra samo za pare. Kosarkas koji je bio jos kao mlad trazen zbog svog kvaliteta u Evropi i kod nas, ali koji nije zeleo da ode iz Hemofarma zvog ogromnog novca koji je primao kada je taj klub bio finansiran od strane Hemofarma.

    Pa za sta da igra ako ne za pare, ti tvoj posao zbog čega radis zbog ljubavi ili zbog para tj plate!?

    Bravo za Mačvana,
    Još Lovernj ! Pejdz I
    !

    A mogao bi i Gordić

    Mačvan nikad nije dostigao nivo koji je trebao i morao. Kad sam ga gledao kao juniora, mislio sam da će dominirati evropskom košarkom, ali to se nikad nije desilo. U stvari, kao igrač uopšte nije napredovao, a sad ne znam ni kako igra, pošto ga nema na mapi.

    Mislim da se lepo oporavio od povrede i da treba da ga vrate, biće odličan!

    Ovaj transfer dogovoren je nos prošle sezone ,sad čekamo samo da se realizuje pa ds ga gledamo opet u crno belom dresu ,odlican potez kluba !

    Macvan je svojevremeno bio nas naj talentovaniji mladi igrac. Misljenja sam da ga je blistave karijere kostao odlazak u Makabi kao izuzetno mladog igraca koji se jednostavno po stilu igre nije uklapao u ekipu tada trenera Dejvida Blata. U Partizanu je u oba navrata pokazao fantasticne partije tako da povratak bi mogao biti i profitabilan za obe strane.

    Ima on još mnogo da pokaže,lepo je biti poželjan u starom klubu, znači da je taj odnos bio veoma dobar.

    Da li sad ove ili sledece sezone on ce doci u Partizan. Odlican momak i igrac, znacice nam mnogo

    Pa sto i da ne dodje, malo da se promene ljudi u ovom partizanu

    Kvalitetan igrac koji ce Partizanu da pomogne dase vrati na put stare slave!!

    Lepa vest i vrlo ocekivana sto se tice Macvana i Partizana.
    Macvan je i prosle godine povezivan sa crno belima, tada su se svi uslagasili da je za obe strane potrebno jos malo strpljenja, da se Macvan u Japanu oporavi i spremi za sledeću godinu , a Partizan da to saceka i da vidi kako će se odvijati ova sezona za klub a i samog Macvana, idealan igrac za tim Andree, Birca out Macvan /in

    Odlican igrac trenutno im i fali krilo a nisu mogli boljeg da nadju

    Posle mnogobrojnih povreda mislim da ne moze puno da im pomogne

    Pravi se ozbiljna ekipa, jedva cekam da ponovo vidim macvana u partizanu!

    Treca sreca, nisam bas sigurna da moze puno da doprinese partizanu, ali eto neka ookusa

    Mislim d aim je ovo jedan od boooljih poteza u zadnje vreme.

    Pametno je sto partizan na vreme razmislja o strategiji i timu iako je kosarka trenutno odlozena. I mislim da je povratak Macvana dobar potez

    Macvan je dobar igrac, mislim da bi mogao sa partizanom u nove pobede

    Pa mislim da je pametno da se vrati u najbolji klub. Idemo Partizan ?

    lepo je sto se vraca ali covek je zreo za penziju!

    to mi je prvo proslo kroz glavu, ali smatram da su uzeli u obzir njegovo iskustvo koje ce dobro doci uz mlade snage!

    Kvalitetan igrac. Boljeg nemaju, nemoj zezati.

    Ne znam koliko bi to bilo dobro za Partizan,mislim da vise ne moze da igra kao nekad.

    Kontam želi da odigra još 2-3 sezone čovek da uzme koliko može i završava karijeru pa gde ces bolje mesto nego u svojoj državi

    Partizan je uvek pruzao ruke svojim izdanicama. Kako fudbalski klub tako i kosarkaski. On je dobar igrac i treba ga iskoristiti.

    Pa solidno bi im pojačanje bio nije toliko mator a ima iskustva za aba ligu

    Eeee ovo je vec jedan od boljih transfera za koje sam cuo? Macvan je vrhunski kosarkas, a sa Pertizanom je odlican tandem, nadam se da ce se stvarno vratiti?

    Ajde Macvane pa da opet pevamo onu staru nasu dobru…vrati konju glavu macvane

    Idi gledaj fmp.. Macvan te silovao pa si istraumiran

    Dobri stariii Macvaaaaaaaaaaaaaaaaan ! 😀

    Kada treba tu je Macvan,idemo breee…

    Ajmo grobari samo napred, vratite ga i idemo u nove pobjede…to vam je super ideja

    Trec sreeca! Ajmooo

    Haha, vala bas. Ne bi skodilo partizanu da dodje neko pojacanje

    Uvek je dobrodošao, tako da nije loša ideja da se vrati

    Mislim da bi bio od jake koristi sad

    Partizan je sa Trinkijerijem napravi odlicu ekpiu i stao je na noge. Voleo bi Macvama da vidim ponovo u crno belom dresu, potrebni su nam pored mladih i iskusni igraci

    Iako sam Zvezdaš svakako bolje od Birčevića.

    I treba sto da ne njemu i jeste mesto u Partizanu

    Videćemo i to, ali može on mnogo njima da doprinese time ako bude došao.

    Po onome sto je pruzio ranije u partizanu, mogao bi da dosdje i odigra jos neku sezonu u pqrtizanu.

    Naravno delim mišljenje sa tobom.

    Zašto da ne, neka dodje…bio bi od koristi zaista

    To bi bilo sjajno! Voleo bih da vratimo i Milosavljevića, Lučića, a na centru ili Radulja ili Luković.

    Doneo bi iskustvo i čvrstinu. Daj Bože!

    Milan Mačvan bih bio pun pogodak dolaskom u partizan

    Ovaj bi nam savršeno legao u ovom momentu

    Meni je on smesan..ni kao igrac mi nije ozbiljniji..

    A bitno je da stalno kukaju da nemaju para, pa cime se onda placa i macvan i onaj novi centar

    Nemoj da se vraća, uz veliko poštovanje ali mislim da nije u formi

    Bio bi jos jedan iskusan igrac koji bi nam dobro dosao, ali za sada su sve samo price…

    Ne znam da li se oporavio od povrede, ako jeste, dobrodošao

    Mačvane legendo komšije te najbolje pamte 😉

    Daj Bože!! Grobarčina, svaki put bih ga vratio u Partizan da mogu

    Jesam grobar, i obozavam Mačvana, ali mislim da je svoje najbolje već dao, tako da…u svakom slučaju sve najbolje Maki

    Mislim da moze on jos jednu dve sezone da dobro odigra. Voleo bi da se vrati kod nas

    Macvan moze mnogo da doprinese Partizanu.Bio bi to dobar potez za grobare !

Postavi odgovor