ČUDNA KLAUZULA: Flamengo obećao Ronaldinju dve žurke nedeljno?

Osim po fudbalskom talentu, kojim je oduševljavao ljubitelje fudbala, Ronaldinjo je bio poznat i po noćnom životu i žurkama.

Da fudbaleri često preteraju kada je u pitanju provod, uverili smo se mnogo puta, ali ova priča je ipak iznenadila.

U leto 2011. godine Ronaldinjo je napustio Milan i, može se reći iznenada, prešao u Flamengo.

Ipak, činilo se to i kao racionalan potez, s obzirom na to da tada već nije bi u prepoznatljivoj formi.

Posle devet godina ova priča dobija sasvim drugu dimenziju i daje odgovor na pitanje – kako je Flamengo uopšte doveo Ronaldinja?

Važna stavka u svemu tome su žurke.

Ako je verovati medijima, Ronaldinjov ugovor sa Flamengom imao je i deo po kojem mu garantuju dva noćna izlaska u toku nedelje.

Kako se navodi, Ronaldinjo je otišao toliko daleko da je ovo Flamengo postavio kao glavni uslov da dođe.

Da li se isplatilo ili ne, najbolje znaju u klubu.

Napomenimo da je Ronaldinjo u dresu Flamenga upisao 19 golova i 13 asistencija.

ODLAZAK NA POMOLU Nojer posle devet sezona napušta Bajern?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!

MILNER IZABRAO: Srbin u idealnom timu, nema mesta za Mesija!

70 Komentara

    Voli čovek provod,pa mu omogućili.

    Priznajem dobra prica, posteno me nasmeja ali mislim da veze sa realnoscu nema. Pa ko bi jos bio toliko lud da na ovakav nacin promovise takvo ponasanje?

    Pa zbog cilja su spremni da urade sve, samo marketinški potez dovodjenja takvog imena u klub im višestruko isplatio.

    Odlican fudbaler, jedan od najboljih, ali kao covek veliki primitivac kao i 99% sportista. A ljudi u njih gledaju kao idole.

    Ponuda koja se ne odbija ? volim ovog čoveka jako ,rastao sam uz njegove utakmice i msm da je celoj mojoj generaciji bio idol …madjionicar sa loptom !

    Kada godinama kreiras svoje ime i reputaciju, onda dodjes do toga da mozes postavljati uslove, malo su nerealni uslovi zurke, ali ako je Flamenko bik spreman to da prihvati, zasto onda polemisati dalje

    Ja u ovu pricu verujem, Brazilci svakako nikad nisu u mozgu bili sasvim citavi. A i poznati su po zurkama, tako da me nebi cudilo da svi igraci Flemenga idu u kolektivne provode.

    Čuj da l’ se isplatilo ?
    Pa samo sto se pojavio tamo se isplatilo… Realno!

    Coveku nista ne moze da se zameri, bio je pravi mađioničar na terenu

    Moze da mu se zameri neozbiljnost pa nismo mogli jos koju godinu mogli da uzivamo u njegovoj magiji fudbala

    Sta je vise s tim Brazilcima i sa zurkama, definitivno cu morati jednom da odem na neku brazilsku zurku, da proverim o cemu je rec?

    Zato sto mu se moze. Takvim igracima ne mozes ni zameriti za to. Druze, izadji lepo na teren, daj 2 komada, uradi 2 extra poteza pa mozes gde hoces

    Wahaha kakvi su ludaci Brazilci haha

    Ma daj bre, to mi je kao kad se meč završi a ja kašem znao sam. Jeste a na žurkama su mora da svirajuu pobednici Guče. Pre će biti da je on njim zaličeo da može da pravi žurke na travnatom terenu… ali već je bio potrošen…

    Jao Boze sta sve nece da izmisle, pa nek se provode kad nemaju utakmice, a kad imaju neka misle ozbiljno na fudbal.

    Kako je mislio tako je i zavrsio, iza resetaka.

    To ni jedan klub ne bih uradio i nisu bili u pravu jer mladi igrači treba da se ugledaju na ronaldinja!

    On je tada vec bio zavrsio karijeru,i vise je bio po zurkama nego na terenu,ali sve mu je oprosteno jer je veliki igrac bio

    Slazem se da je veliki igrac bio dok je igrao u Barsi. Kad je dosao u Italiju stvar je krenula nizbrdo samo zurke, izlasci i provodi. Fudbal mu je bio u trecem planu

    Pa kad je sjajan igrac bio moze kako hoce sta god da je trazio dobio bii.

    Pa njemu i nisu bili potrebni treninzi , čovek je rođen sa magijom u nogama a sad telo mu je ispastalo zbog žurki pa je i karijera kraca bila..

    Nmg ni da zamislim kakav bi trag u fudbalu ostavio da nije voleo takav način života…

    Bio bi u samom vrhu kao Pele, Maradona, Ronaldo ali luda glava ne miruje

    Svima je poznatako koliko Ronaldinjo voli nocni provod, ovaj ugovor im je pun pogodak 🙂

    Pa takav igrac koji je postigao toliko,mogao je da postavlja i takve uslove,to ne moze bilo ko.Zasluzio je takav tretman.

    Axaxa, da je kod nas igrao imao bi izlaske svaki dan 😀

    Pa dobro, sta sada, covek je takav, voli zivot i izlaske ? Imaju i onu dusu, moraju imati neki zivot i pored sporta ? I ka bih mu ispunio taj uslov kako igra, to je ono sto je bitno?

    Mnogo su ga ti izlasci kostali u karijeri isto kao i Fenomena. Najveci talenti a mnogo malo su trenirali.

    Kakav je to doktor. Voleo je vise zurke nego bilo sta. Da je malo manje voleo zurke, pice i zene bio bi najbolji igrac svih vremena.

    Slazem se sa tobom u potpunosti, da se samo malo vise posvetio fudbalu djaci u skolama.bi ucili o njemu

    Kakvo ime i kakvu karijeru je napravio, mogao je da trazi sta je hteo, jer ronaldinjo je bio doktor fudbala.

    Ovakav igrac se vise ne radja, tako da mu ja nista ne zameram ziveo je kao je zeleo, a svaki klub moze da napravi ponudu kakvu god zeli da bi dobio ono sto zeli.

    Da je dosao u Zvezdu ili partizan nocni zivot je svako vece zagarantovan.

    Hahahahahah od splava do splava, alkohola tona, a cigara na boksove

    Upravo zbog takvog zivota mu se i dogodilo sve kako ne treba, mnogo bi vise postigao u zivotu da je manje razmisljao o provodima.

    On je fenomenalan bio i ostao, nema veze sa provodom, dosta je on pokazao

    Sjajnu karijeru je napravio, sta ti je?

    Sve se u zivotu placa pa i taj njegov provod, sad sluzi zatvorsku kaznu. Luda glava bio i ostao

    Najbolji i najtalentovaniji fudbaler na svetu svih vremena.

    Ja ne verujem sta su uprave klubova spremne da urade da bi doveli nekog igraca. Zbog istih tih zurki i nocnog zivota je otisao iz Milana

    Dok je bio u Italiji nije se smirivao, na treninge je dolazio pod dejstvom alkohola. I to mu je doslo glave

    ronaldinjo zasluzuje za magiju na terenu koju je pokazivao

    Covek je uzivao koliko u fudbalu, jednako i u zivotu.

    Samo sto je fudbal zapostavio skroz kad presao u Milan.

    Decko moze uraditi bilo sta ostace uvek br 1

    Pametni ljudi,razumeju se kako posao funkcionise…

    Njemu svaki klub ispunjava sce sto pozeli

    sve je to ok, ali da li je moguce da je jedan svetski sportista to stavio pod obaveznu stavku u ugovoru – ne verujem!

    Njemu se treba ispuniti svaka zelja

    Tako je!

    Da je bio manje porocan,ne bi mu bilo ravnog.Sta je tek sad napravio od sebe,dozvolio da zavrsi u zatvoru

    Udario ga novac u glavu, oteo se kontroli i vise nije bilo povratka. Da je bio iole pametniji igrao bi u Evropi siguran sam jos uvek

    Ludaci… Al ko zna, mozda je i istina..?!? Dva puta nedeljno i nije mnogo… ??

    Ronaldinjo i oni njegovi zubici kad se nasmeje onako ma kako da mu ne das sta trazi ? urodjeni talenat nije on puno ni trenirao

    Imao je urodjeni talenat koji zbog provoda i nocnog zivota zanemario i gde je sad

    Njemu nije trebalo puno samo da odrzava kondiciju, ali ne idu alkohol i sport jedno sa drugim. Opet na zalost alkoh le pobedio

    Ja bih tražio tri izlaska nedeljno!

    Koliko li bi tvoja karijera trajala prijatelju!

    Daj coveku sta hoce i imas legendu u klubu..

    Njemu bih dao i tonu alkohola i svega, samo da igra

    E da je bio iole ozbiljniji bio bi najbolji koji je ikada igrao fudbal

    Jedan od najboljih driblera ikada na svetu!!

    Ronaldinjo je zaslužio šta god traži, bukvalno, takav mađioničar se jednom rađa.

Postavi odgovor