Grbić svedok istorije: Argentina dobila set protiv Poljske 50:48!

Neverovatan set odigrale su reprezentacije Argentine i Poljske!

Nikola Grbić je večeras svedočio istoriji, jer je njegova selekcija odigrala najduži set u istoriji Lige nacija. Mada, sigurno da mu nije drago jer je Argentina izašla kao pobednik maratona – 50:48!

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Dva seta u jednom. I bukvalno to znači…

Publika u Gljivicama je mogla da uživa u ogromnoj drami. Argentina je iskoristila 13. set loptu, a domaći su propustili čak 14.

Ipak, tek je prvi set završen, tako da je pitanje pobednika i dalje potpuno otvoreno.

Bonus video:

5 Komentara

    Grbic je bas imao peh, 14 set lopti i da izgubis prvi set, to boli.

    Mogli su Poljaci to da zatvore mnogo ranije, previse gresaka pod mrezicom.

    Pratim odbojku godinama i ovakav set nisam gledao nikada.

    Rekord u Ligi nacija, ovo ce se dugo pamtiti.

    Set 50:48, pa to je ludilo, prvi put da vidim ovako nesto u odbojci.

Postavi odgovor