Još uvek nije pozanto kada će biti nastvaljen košarkaški šampionat u Turskoj.
Košarkaši se trude da im dani u samoizolaciji proteknu na što zabavniji način kako bi im brže prošlo vreme.
Tako košarkaš Fenerbahčea Luiđi Datome radi ono za šta inače nema vremena kada su takmičenja u punom jeku.
– Imao sam više vremena i da sviram gitaru, a trenutno gledam seriju ,,The Last Dance”. Lepo je videti tako nešto sada kada nema sporta na malim ekranima. Zanimljivo je, pogotovo zbog toga što vidimo kakav je Džordan zapravo bio – rekao je Datome.
Italijan se osvrnuo i na novi imidž Željka Obradovića.
– Video sam ”bradatu” verziju trenera i mogu vam reći da izgleda sjajno – izjavio je košarkaš Fenerbahčea.
Luiđi Datome nastupa za Fenerbahče od 2015. godine.



PAJA
Skoro svim sportistima je druga stvar posle sporta ‘muzika’
Goran85
Kopira Grega Popovića ?
Durant91
Au ko je nasao da komentarise neciji imidz,… strasno…
jakov
de sme Luidji da kaze nesto lose o Zeljku,osetio je to dosta dobro nekoliko puta na svojoj kozi,kad ovaj pocrveni kao rak,a Zelko jos malo ako se ne osisa i ne obrija bice kao iz pecine hahahah
Nemanja
I meni bi se svidjali da sam onako tretiran od strane trenera …ju kako je vrištao na njega vise puta ,naravno iz dobre namere,svi igrači prema njemu imaju strahopoštovanje .
Nina
Ja stvarno ne mogu ni zamisliti Obradovica sa bradom.
Peki
Svi kazu za datomea da je pozitivan i dobar lik. Tako i deluje
Mićo
Sad su svi imali malo više vremena za sebe, pa je tako Željko odlučio da pusti bradu.
Marko
Moze se coveku da radi sta hoce 🙂
Branislav
Aj pa mu reci da ti se ne dopada 😀
Marko
Gde sme da kaze da mu se ne dopada haah
Djordje Djordjevic
Kako je Zeljko divljao na njega i Mahmutoglua na onom snimku hahahaha. Sad ima sve da mu se svidja:).
Vale13
Sad mu je dobar i sa bradom ili rogovima kako god ?
Anonymous
Kako uopste igleda Zeljko sada:)?
Siux atack
Kao letnji deda mraz?.. Zec je naš kralj?
Boško
Pa da… Ima bradu kao i ti ?? dobro samo malo manju 🙂 zato ti se i svidja ?
Laki
Haha, datomeo da se ne svidja neka brada, nemoguce
DuLE
Želko četnik.
Denis
Lice malo sa bradom 😀
Diarra
Ajd cik ako smes reci Zeljku nesto?! Salim se malo naravno, ali covek je odlučio da da sebi oduska. Oduvek je zbog struke kojom se bavi bio uredno obrijan, ali sada je iskoristio priliku da se opusti.
Denis
Zamisli da mu je rekao da ne valja…ahahha zadavio bi ga 😀
Ema
Hoce i Obradovic sebi da da malo odusksa i eksperimentise na svom izgledu.
Mare86
ahahah sad sam morao da izguglam sliku jer sam to propustio,realno i ne lici na sebe uopste 😀
lfc
Zeljko najbolji trener svih vremena
pfc
Djidji kako se osiša da osvaja EL nije više onaj stari
Djeneral
Pa krajevi odakle dolazi Zeljko Obradovic su simbol “brade” kroz istoriju. Onaj ko razume jasno mu je…
Andrijana
Pa ne radi nista drugacije od nas 😀
Mina
Pa da, kao i svi sto rade, rade ono sto dugu nisu radili zbog nedostatka vremena.
Kiki
I djidji kad se osisao lepsi postao..
Nemanja
Hahaha jos malo pa kao i Datome