DATOMEU SE DOPADA ŽELJKOV NOVI IMIDŽ: Izgleda sjajno!

Još uvek nije pozanto kada će biti nastvaljen košarkaški šampionat u Turskoj.

Košarkaši se trude da im dani u samoizolaciji proteknu na što zabavniji način kako bi im brže prošlo vreme.

Tako košarkaš Fenerbahčea Luiđi Datome radi ono za šta inače nema vremena kada su takmičenja u punom jeku.

Imao sam više vremena i da sviram gitaru, a trenutno gledam seriju ,,The Last Dance”. Lepo je videti tako nešto sada kada nema sporta na malim ekranima. Zanimljivo je, pogotovo zbog toga što vidimo kakav je Džordan zapravo bio – rekao je Datome.

Italijan se osvrnuo i na novi imidž Željka Obradovića.

– Video sam ”bradatu” verziju trenera i mogu vam reći da izgleda sjajno – izjavio je košarkaš Fenerbahčea.

Luiđi Datome nastupa za Fenerbahče od 2015. godine.

VESTERMAN POSLE TRENINGA: Ništa ne može da zameni loptu i teren!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Engleska Euro 1996 | Fudbalski Kutak iz karantina EP06

DONETA ODLUKA ZA LŠ Poznat termin revanša Juventus-Lion

30 Komentara

    Skoro svim sportistima je druga stvar posle sporta ‘muzika’

    Au ko je nasao da komentarise neciji imidz,… strasno…

    de sme Luidji da kaze nesto lose o Zeljku,osetio je to dosta dobro nekoliko puta na svojoj kozi,kad ovaj pocrveni kao rak,a Zelko jos malo ako se ne osisa i ne obrija bice kao iz pecine hahahah

    I meni bi se svidjali da sam onako tretiran od strane trenera …ju kako je vrištao na njega vise puta ,naravno iz dobre namere,svi igrači prema njemu imaju strahopoštovanje .

    Ja stvarno ne mogu ni zamisliti Obradovica sa bradom.

    Svi kazu za datomea da je pozitivan i dobar lik. Tako i deluje

    Sad su svi imali malo više vremena za sebe, pa je tako Željko odlučio da pusti bradu.

    Moze se coveku da radi sta hoce 🙂

    Aj pa mu reci da ti se ne dopada 😀

    Gde sme da kaze da mu se ne dopada haah

    Kako je Zeljko divljao na njega i Mahmutoglua na onom snimku hahahaha. Sad ima sve da mu se svidja:).

    Sad mu je dobar i sa bradom ili rogovima kako god ?

    Kako uopste igleda Zeljko sada:)?

    Kao letnji deda mraz?.. Zec je naš kralj?

    Pa da… Ima bradu kao i ti ?? dobro samo malo manju 🙂 zato ti se i svidja ?

    Haha, datomeo da se ne svidja neka brada, nemoguce

    Ajd cik ako smes reci Zeljku nesto?! Salim se malo naravno, ali covek je odlučio da da sebi oduska. Oduvek je zbog struke kojom se bavi bio uredno obrijan, ali sada je iskoristio priliku da se opusti.

    Zamisli da mu je rekao da ne valja…ahahha zadavio bi ga 😀

    Hoce i Obradovic sebi da da malo odusksa i eksperimentise na svom izgledu.

    ahahah sad sam morao da izguglam sliku jer sam to propustio,realno i ne lici na sebe uopste 😀

    Djidji kako se osiša da osvaja EL nije više onaj stari

    Pa krajevi odakle dolazi Zeljko Obradovic su simbol “brade” kroz istoriju. Onaj ko razume jasno mu je…

    Pa ne radi nista drugacije od nas 😀

    Pa da, kao i svi sto rade, rade ono sto dugu nisu radili zbog nedostatka vremena.

    I djidji kad se osisao lepsi postao..

Postavi odgovor