MILOŠEVIĆ ZADOVOLJAN: Bilo je iznenađujuće dobro

Fudbaleri Partizana su danas po prvi put nakon dvomesečne pauze izašli na svoj stadion i odigrali utakmicu između sebe.

“Beli” su pobedili “crne” rezultatom 3:2, a trener Savo Milošević bio je zadovljan viđenim na prvom treningu.

Bilo je iznenađujuće dobro s obzirom na situaciju i da smo van ritma već dva meseca. Dobar voljni momenat. Naravno da je u poslednih 10 ili 15 minuta ritam pao, jer su noge bile teške – izjavio je Savo Milošević.

Posebno ga raduje želja njegovih fudbalera.

– Zaista sam zadovoljan i odnosom i kvalitetom igre u većem delu. Teren je bio perfektan i videlo se da momci žele da igraju – rekao je trener crno-belih.

Podsećamo, Superliga Srbije će se odigrati u skraćenom formatu, odnosno bez plej-ofa.

BOMBA NJEGOŠA, DEBI SANOGA Zvezda zvanično završila pauzu

OBAVEZNO POGLEDAJTE – SPORTSKE PRIČE: Gigs otkrio da je razmišljao da napusti Junajted!

UŽASNE VESTI IZ MOSKVE Lekar CSKA preminuo u 45. godini života

70 Komentara

    Cim je palo 5 golova znaci igrao se dobar fudbal.Valjda su se uzeleli lopte i ekipe.

    Mislim da je povredu lista leve noge obnovio Lutovac, tako da to nije dobra vest! Sejduba Suma je bio nemi posmatrac jer nije dovoljno fit i spreman za napore, nema potrebe da se rizikuje neka povreda ne daj boze! Raduje me što je Marković bio odličan na terenu, nadam se da ce tek pružiti ono najbolje što zna i može i da ce ga povrede mimoici!

    I jos to da pokazu kada bude najpotrebnije.

    Pa normalno da su žečjni igre posle ovolikog posta!!!

    Svi su individualno trenirali u samoizolaciji bitno da im forma nije pala

    Bice oni jos bolji, polako…

    Spremate se za kup slavice cukteraas?

    Posle tolike pauze, odigrali su odlican mec. Milosevic je odlican trener i odrzava tim, sada ce da se vrate u formu.

    Za vracanje u formu im je potrebno jos dosta, naravno svakim danom ce je vracati i postajati sve jaci i jaci

    Gledaj ovog sto se iznenadjuje, kao da je ocekivao da popadaju posle 10min 😅

    I to je veliki uspeh da im opadne forma u samoj zavrsnici utakmice, znaci kondicija je tu negde

    Polako ali sigurno dolazi sve na svoje mesto !

    Posle.toliko dana bez treninga s loptom 🙂 sigurno je bilo dobro

    Odlicna utakmica. Bas sam uzivao 😁

    Bitno je samo da se bubamara kotrlja.

    Partizan je sam milosevicem dosta napredovao ssmo ima neka visa sila sto ne da da uzmemo titulu

    Znamo za te vise sile

    Hoces reci da je visa sila maestralna Crvena Zvezda!

    Do sada je radio odlican posao. Ne sumnjam da ce vec sledece sezone uzeti titulu!!

    Ma da ,pokazali su ogroman kvalitet na trening utakmici , tesko će im biti u namestenoj ligi …

    Nadam se da su dok je trajalo ovo stanje uvideli koliko je lepo druziti se sa saigracima i trenirati, igrati sve sto ide uz to

    Sad neka se samo dobro pripreme za dalje

    Kad krenu utakmice pa kad se razlete po terenu

    Ili ce da se razlete ili samo da stanu od umora. Iap su skoro 2 meseca bili na pauzi

    Samo neka vezbaju, bez stajanja sada 💪

    Sigurno se radovali igri na terenu posle tolike pauze

    Pregrmece sve samo da se ne povredi veliki broj igraca. Neka se otalja ovo pa da se lepo spreme za kvalifikacije za Evropu!

    Bravo,tako se to radi

    Spremi ih najbolje sto mozes!!

    Pa jedva su cekali da zaigraju. Velika zelja. Pauza je bila prilicno velika.

    Bitno je da je Milosevic zadovoljan 🙂

    Ako je start takav moze da se ocekuju dobre utakmice… Vratice ce se vrlo brzo nivo koji su imali…

    Verovatno su se uzeleli terena i lopte pa su to izneli na maksimalnom nivou, ali je definitivno cinjenica da moraju da rade na kondiciji, da se vracaju u formu kako bi mogli izdrzati minutazu koju budu imali na utakmicama kada se sezona bude nastavila..

    Na kondiciji moraju svi da rade, ipak je veliki uspeh i iznenadjenje da su toliko dugo igrali dok im nike opala forma. Bice to sve ok dok ne pocne nastavak lige

    onda milosevic mora da je jako skroman hahaha

    AXAXA…Svirali su penal sami sebi. 😀

    Odmorili su se i sredili povrede.

    Jos jedno ili dva pojacanja i to je to bice partizan opet onaj stari.

    Dobro je, da se vratimo sto pre u kolosek pa da jurimo kup ako nista drugo.

    Pa nista drugo i ne mozete da jurite:P

    Nek se vezbaju za nastavak sezone

    Ajmooo oo grobariiii,, bicemo opet najjaci 💪💪💪💪💓

    Polako, videćemo šta će biti kada krenu

    Nas fudbal je daleko od fudbala jos sad posle corone ko zna na sta to liči 😆

    Dok ne vidim na Tv na sta to lici necu da komentarisem

    Bice ti jos bolje Savoo, sledeca sezona je nasa!!

    Ma bitno da se pocinje, bice to sve dobro

    samo malo dok udju u ritam, bice to odlicno, nek su se oni vratili na teren

    bas tako, vremenom ce sve bolje da bude

    ma samo da se igra,polako bice sve u redu,samo gas

    Ako je on zadovoljan to je super. Bitno je da se ostane na drugom mestu i da se osvoji kup.

    Samo neka se dobro pripreme za nastavak,a nama ostaje da se nadamo da cemo gledati i bolje partije od onoga do sada.

    Odlicno,i partizan odigrao trening utakmicu.Imace vremena da se pripreme do nastavka Super lige.

    Zelja za igrom ce voditi svaku ekipu, samo malo da udju u ritam, bice to top.

    Videcemo sta ce u raditi kad startuju

    Jojj savo brate ovo je bilo na svežinu, ćuti ne hvali čekaj dalje da vidimo..

    Nadam se da ce dobro da se pripreme za nastavak prvenstva.

    Odlicne vesti. Vrace se polako fudbal u normalu

    Hvala Bogu vise. Ni sam nisam znao koliko moze da mi nedostaje!!

Postavi odgovor