VEST HEM ŽELI DA BUDE ŠTO SPREMNIJI Igraju prijateljske mečeve

Trener Vest Hema Dejvid Mojes izjavio je da će njegova ekipa odigrati prijateljske mečeve kako bi što spremnije dočekali nastavak sezone.

Klubovi iz Premijer lige su početkom ove nedelje počeli sa kontaktnim treninzima.

Takođe, odobreno im je i da igraju pripremne utakmice, uz poštovanje bezbednosnih mera.

– Igraćemo prijateljske utakmice. Uradićemo sve što možemo da bismo se spremili za nastavak Premijer lige. Ako se ovo smatra periodom priprema, veći broj timova bi već odigrao nekoliko prijateljskih mečeva. Jedna stvar koju nijedan klub neće imati je igranje trening utakmica, tako da ćemo iskoristiti to što imamo priliku da igramo nekoliko prijateljskih – rekao je Mojes.

Sudije na tim utakmicama će biti članovi stručnog štaba klubova, a protivnici neće moći da budu udaljeni više od 90 minuta.

Podsećamo, Premijer liga se nastavlja 17. juna.

EVROPSKI VELIKANI DOBILI KONKURENCIJU PSŽ hoće Partija

OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!

18 Komentara

    Odlicno,steta sto je takva ekipa tu gde jeste zasluzuju vise.

    Steta za takvu ekipu sto nema neke vece ciljeve

    Pa mislim da ce svi klubovi u premijer ligi odigrati po koju prijateljsku pred nastavak sezone

    pa trebalo bi svi da odrade po koju pripremnu utakmicu,nije to isto kao kada igraju medju sobom

    Pametan potez pripremaju se za nastavak lige da ne bude mnogo povreda posle.

    Taman da se vrate u formu, da se podsete kako je kada se boris za pobedu

    Blizi se 17 jun. A ovo je skroz dobar potez, ekipa ce imati vremena da se pripremi za ono sto sledi.

    Odlican potez,jedva cekam da pocne 17og.juna

    Lepo sto rade na sebi, da se sto bolje pripreme za nastavak sezone.

    Neka oni samo vežbaju,biće spremniji

    Svakako biće veoma neobično ovo sa sudijama-trenerima

    Zamisli suđenje kada treneri sude.

    Nine poenta u sudjenju, nego u fuzickoj pripremi i vracanju for.r

    Bice ovo dobro, jedva cekam da pocnu utakmice

    Dobro su se ovog setili, izacice spremniji na terene kad pocne sezona

    Odlican način da se igrači vrate u formu i budu spremni za nastavak

    Super potez…lagane prijayeljske pred start nastavka…da se ljduima vrati osecaj i da polako ulaze u formu

Postavi odgovor