Iz redova engleskog fudbalskog kluba Totenhem stigla je vest da je jedna osoba pozitivna na koronavirus.
Kako prenosi britanski BBC, Premijer liga je obavila poslednju rundu testova na kronavirus i jedna osoba u Totenhemu je pozitivna.
U petom krugu testiranja urađeno je 1.197 testova.
Nije objavljeno o kome se radi, ali se zna da će osoba biti u samoizolaciji narednih sedam dana.
– Zbog medicinskih razloga tu informaciju nećemo podeliti sa javnošću – javljaju iz Totenhema.
Podsećamo, Premijer liga će se nastaviti 17. juna.



Orfanela
Ne treba brinuti to su sve spremni i izdrzljivi momci prevazici ce to.
Nikola
Nema razloga za brigu, bice sve to dobro na kraju
M
Nadam se da ce se na sledećem testiranju biti svi negativni
pavle
nije to vise nista strasno,nisu simptomi kao kada je krenuo virus,sedece kuci malo i to je to
Scar
Ma 1 ko nijedan. Idemo samo jako!!!
Tasa
Lose,nadam se da se nece siriti
Kica91
Trebao bi 14dana, a ne 7 u samoizolaciju. Ali dobro, nije to znak za uzbunu, moze dalje da se pici
MaraMaki
Ko god da je, da se brzo oporavi, sezona se moze nastaviti, nije to nista strasno.
Kiki
Nista strasno,nema odlaganja,pocece sve na vreme
Peki
Imaju vremena do 17. juna da vide sta i kako i kakva je situacija sa virusom
Vuk89
Bice to sve dobro, normalizuje se stvar sa virusom. Nece ovo uticati na nastavak Premijer lige.
Laki
Ne bi trebalo, ukoliko ne dodje do nekog veceg zarazavanja i eksplozije virusa
Zorica
Nadam se da će se izboriti sa koronom
Zorica
Au,malo,malo pa još neko zaražen. Ima li kraja
Lukas
Nece im smetati da pocnu zbog jednog zarazenog
SonPen
Nije strasno, nadam se da ce brzo ozdraviti i taj jedan zarazeni
Goran 85
Valjda će Totenhem moći da igra bez problema.
Nemanja
Nije nešto zbog cega se treba mnogo brinuti ,nista opasno … brzo će se oporaviti i moze da se nastavi sezona bez problema