IZ TOTENHEMA JAVLJAJU: Jedna osoba ima koronavirus

Iz redova engleskog fudbalskog kluba Totenhem stigla je vest da je jedna osoba pozitivna na koronavirus.

Kako prenosi britanski BBC, Premijer liga je obavila poslednju rundu testova na kronavirus i jedna osoba u Totenhemu je pozitivna.

U petom krugu testiranja urađeno je 1.197 testova.

Nije objavljeno o kome se radi, ali se zna da će osoba biti u samoizolaciji narednih sedam dana.

Zbog medicinskih razloga tu informaciju nećemo podeliti sa javnošću – javljaju iz Totenhema.

Podsećamo, Premijer liga će se nastaviti 17. juna.

VEST HEM ŽELI DA BUDE ŠTO SPREMNIJI Igraju prijateljske mečeve

OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!

18 Komentara

    Ne treba brinuti to su sve spremni i izdrzljivi momci prevazici ce to.

    Nema razloga za brigu, bice sve to dobro na kraju

    Nadam se da ce se na sledećem testiranju biti svi negativni

    nije to vise nista strasno,nisu simptomi kao kada je krenuo virus,sedece kuci malo i to je to

    Trebao bi 14dana, a ne 7 u samoizolaciju. Ali dobro, nije to znak za uzbunu, moze dalje da se pici

    Ko god da je, da se brzo oporavi, sezona se moze nastaviti, nije to nista strasno.

    Nista strasno,nema odlaganja,pocece sve na vreme

    Imaju vremena do 17. juna da vide sta i kako i kakva je situacija sa virusom

    Bice to sve dobro, normalizuje se stvar sa virusom. Nece ovo uticati na nastavak Premijer lige.

    Ne bi trebalo, ukoliko ne dodje do nekog veceg zarazavanja i eksplozije virusa

    Nadam se da će se izboriti sa koronom

    Au,malo,malo pa još neko zaražen. Ima li kraja

    Nece im smetati da pocnu zbog jednog zarazenog

    Nije strasno, nadam se da ce brzo ozdraviti i taj jedan zarazeni

    Valjda će Totenhem moći da igra bez problema.

    Nije nešto zbog cega se treba mnogo brinuti ,nista opasno … brzo će se oporaviti i moze da se nastavi sezona bez problema

Postavi odgovor