IPAK PLATIO CENU Aleksandar Katai dobio otkaz u Galaksiju!

Srpski fudbaler Aleksandar Katai ostaje bez angažmana u Los Anđeles Galaksiju

Klub je raskinuo ugovor i uručio otkaz srpskom fudbaleru, a mediji navode da je razlog za takvu odluku “ispad” Kataijeve supruge, odnosno rasistički komentari na društvenim mrežama.

Katai je već dve godine u MLS-u pošto je prethodno nosio dres Čikaga, ali sotaje da vidimo gde će sada nastaviti karijeru.

DERBI NA STARTU Goreće u Solunu, ali samo na terenu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!

7 Komentara

    Ne verujem da je ista dobio od bivseg kluba za koji ja mislim da nije ni zaigrao! Samo donekle je potencijal iskazao u dresu Crvene Zvezde, MLS nikako nije merilo!

    Sasvim ocekivano, sta je mislio da ce ostati

    Naci ce on neki klub, ali bez uticaja zene nadam se

    Kad znao da je izabere sad neka trpi posledice

    au sta napravi zena… ipak je ona “poznata” i ovakvi ispadi joj nisu trebali… al nadam se da nije zbog nje sve ovo ispalo

Postavi odgovor