Srpski fudbaler Aleksandar Katai ostaje bez angažmana u Los Anđeles Galaksiju
Klub je raskinuo ugovor i uručio otkaz srpskom fudbaleru, a mediji navode da je razlog za takvu odluku “ispad” Kataijeve supruge, odnosno rasistički komentari na društvenim mrežama.
Katai je već dve godine u MLS-u pošto je prethodno nosio dres Čikaga, ali sotaje da vidimo gde će sada nastaviti karijeru.
DERBI NA STARTU Goreće u Solunu, ali samo na terenu
OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!



Igorconga
Ne verujem da je ista dobio od bivseg kluba za koji ja mislim da nije ni zaigrao! Samo donekle je potencijal iskazao u dresu Crvene Zvezde, MLS nikako nije merilo!
Scar
Neka se vrati u Zvezdu!
Ema
Sta je trazio to je i dobio
Nikola
Sasvim ocekivano, sta je mislio da ce ostati
Lidija
Naci ce on neki klub, ali bez uticaja zene nadam se
Mina
Kad znao da je izabere sad neka trpi posledice
zizi
au sta napravi zena… ipak je ona “poznata” i ovakvi ispadi joj nisu trebali… al nadam se da nije zbog nje sve ovo ispalo