AGUERO HTEO KAO VLAHOVIĆ Evo kako je Gvardiola reagovao na glupost Argentinca (VIDEO)

Iz utakmice 35. kola Premijer lige između finalista Lige šampiona, ostaće upamćen način na koji je Serhio Aguero promašio jedanaesterac.

Mančester siti je protiv Čelsija imao prednost na poluvremenu rezultatom 1:0, pošto je u 44. minutu Rahim Sterling doneo slavlje domaćinu, a već nekoliko minuta kasnije građani su imali veliku šansu da udvostruče vođstvo.

Sudija Entoni Tejlor je dosudio penal, a Serhio Aguero je pokušao panenkom da savlada Edvarda Mendija.

Međutim, golman je bez problema zaustavio pokušaj Argentinca što je izazvalo bes kod Pepa Gvardiole.

Španski trener je reagovao, verovatno kako bi i ostali treneri na njegovom mestu, međutim, odmah nakon meča je poručio da neće neozbiljan pokušaj uzeti za zlo napadaču.

Aguero koji na kraju sezone napušta Mančester siti želeo je da se “šmekerski” upiše u strelce kao što je to nedavno uradio srpski napadač Dušan Vlahović i to na utakmici protiv Juventusa.

Na njegovu žalost, u nastavku utakmice je Čelsi stigao do dva pogotka i velikog preokreta.

HEROJSKI I LIDERSKI! Sergeju polomljen nos u prvom, odbio da ne igra drugo poluvreme!

Stefan Stojačić: Olimpijske igre su oduvek bile moj san! | SPORT FOKUS