Legendarni fudbaler Arsenala Tijeri Anri ne gleda više mečeve klubova u kojem je ostavio neizbrisiv trag.
Ovaj podatak otkrio je nekadašnji igrač Mančester junajteda Patris Evra. Njih dvojica su želeli zajedno da gledaju utakmicu Arsenala, ali se Anri predomislio kada je video da je kapiten “Tobdžija” Granit Džaka.

Bivši levi bek “Crvenih đavola” je ovo ispričao nakon što je Džaka ponovo dospeo u žižu javnosti zbog još jednog nesportskog ponašanja. Švajcarac albanskog porekla je dobio crveni karton u duelu sa Barnlijem, a Arsenal je pretrpeo novi poraz.
– Jednog dana me Tjeri Anri pozvao u svoju kuću, trebalo je da gledamo Arsenal. Uključio je TV i prva slika koju smo videli je Granit Džaka sa kapitenskom trakom. Anri je isključio TV i rekao da ne može da gleda kako je Džaka kapiten njegovog tima – rekao je Patris Evra na “Skaj Sportu”.
Arsenal je trenutno tek 15. u Premijer ligi sa samo 13 bodova.
Daleko je to od onog kluba kakav je bio dok je za njih nastupao Tijeri Anri kada su dominirali evropskim fudbalom.
ARTETA LJUT: Džakino ponašanje je neprihvatljivo!
Obavezno pogledajte: PAPAGAJ KOKI DOBIO ZAMENU | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #33



Blok
Pametan čovek, ima od mene paket Heinekena
Nidza007
Dzaka je propala investicija u Arsenalu.. Da su pametni oterali bi ga, a ne dali kapitensku traku
DI MARIA
Arsenal uopste na liči na onaj Arsenal na kohi smo svi navikli dok je Wenger bio na klupi ,raspali su se skroz
Flaki
Sto pre treba raskinuti sa Džakom da Arsenal koliko toliko sacuva svoj ugled i reputaciju koju ima u svetu fudbala.