ATLETIKO TONE SVE DUBLJE: Posle kraha u Ligi šampiona, kiksnuli i u prvenstvu!

Fudbaleri Atletiko Madrida odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Espanjola, u utakmici 13. kola španskog prvenstva.

Espanjol je poveo golom koji je Serhi Darder postigao je 63. minutu, a bod domaćima obezbedio je Žoao Feliks u 78. minutu.

Espanjol je od 28. minuta igrao sa desetoricom, pošto je Leandro Kabrera dobio crveni karton.

Atletiko je u poslednje dve utakmice bez pobede i zauzima treće mesto na tabeli sa 24 boda.

Espanjol je treću uzastopnu utakmicu završio remijem i 16. je na tabeli sa 12 bodova.

(Izvor: Beta)

ARSENAL JE NOVI GOSPODAR LONDONA: Mlako izdanje Čelsija na “Stamford Bridžu”!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Brazil i osvoji dres! EP25 | Meridian

5 Komentara

    Neverovatno da im toliko ne ide,hitno moraju da nadju pojaseve za spasavanje!!!

    Kod njih potop Titanika se dešava, nešto moraju promeniti što pre

    Sve mi se više i više čini da će uskoro biti upražnjeno mesto trenera u Atletiku

    Jedva iščupali bod a od 28. minuta igrali sa igračem više

    U to sa igračem na je su uspeli da prospu bodove,ako posle ovakve sezone Simeone ne dobije otkaz neće nikad

Postavi odgovor