Fudbaleri Atletiko Madrida odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Espanjola, u utakmici 13. kola španskog prvenstva.
Espanjol je poveo golom koji je Serhi Darder postigao je 63. minutu, a bod domaćima obezbedio je Žoao Feliks u 78. minutu.
Espanjol je od 28. minuta igrao sa desetoricom, pošto je Leandro Kabrera dobio crveni karton.
Atletiko je u poslednje dve utakmice bez pobede i zauzima treće mesto na tabeli sa 24 boda.
Espanjol je treću uzastopnu utakmicu završio remijem i 16. je na tabeli sa 12 bodova.
(Izvor: Beta)
ARSENAL JE NOVI GOSPODAR LONDONA: Mlako izdanje Čelsija na “Stamford Bridžu”!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Brazil i osvoji dres! EP25 | Meridian



darija
Neverovatno da im toliko ne ide,hitno moraju da nadju pojaseve za spasavanje!!!
nenad
Kod njih potop Titanika se dešava, nešto moraju promeniti što pre
rastko
Sve mi se više i više čini da će uskoro biti upražnjeno mesto trenera u Atletiku
todor
Jedva iščupali bod a od 28. minuta igrali sa igračem više
vida
U to sa igračem na je su uspeli da prospu bodove,ako posle ovakve sezone Simeone ne dobije otkaz neće nikad