Navijači Crvene zvezde okupili su se u nedelju uveče da proslave titulu na centralnim beogradskim ulicama pirotehnikom, paljenjem baklji i pevanjem navijačkih pesama.
Nakon prijema medalja i podizanja pehara, navijači su se od stadiona Marakana uputili ka Kalemegdanu, neki od njih na skuterima, a veći broj je išao peške uz baklje, bubnjeve i pevajući navijačke pesme.
Prethodnih dana u glavnom gradu postavljeni su bilbordi sa pozivom navijačima da dođu na utakmicu i “ponesu barjak”.
Podsećamo, Crvena zvezda postala je prvak Srbije, nakon pobede protiv Voždovca (3:1). Ovo je bila 5. uzastopna titula crveno-belih, a 33. u istoriji.
Pogledajte kako je izgledalo slavlje.
ZVEZDI URUČEN ŠAMPIONSKI PEHAR: Kanga proslavlja na svoj način, saigrači u ekstazi (FOTO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Dejan Ćirjaković Boškić – Ronaldo dolazi da šutira penale za Meridian! EP27



jakov
Pa kad smo najjaci navijaci u zemlji,nema nam ravne…
ugljesa
Jesu zvali Stsnoja na proslavu titule hahaha
irena
Fešta Zvezdinih navijača